7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Majd Mirza
Årsinkomst: Kolla Majds lön anonymt
Personnummer: 19820517-
Ålder: 44 år
Födelsedag: 17 maj 1982
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Majd Mirza
Förnamn: Majd
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Mirza
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-11-21
Gatuadress: Johannesbäcksgatan 43 lgh 1106
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 6 från vänster
Postnummer: 754 44
Postort: Uppsala
Distrikt: Vaksala
Församling: Vaksala församling (038004)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Majd Mirza är 44 år gammal och bor på Johannesbäcksgatan 43 lgh 1106 i Uppsala. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 103 kvm . Där har han bott i 9 år och 226 dagar sedan han flyttade in den 21 november 2016. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Johannesbäcksgatan 43 lgh 1106
Registrerat på adressen
754 44 Uppsala
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Majd kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Majd hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Majds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 5
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 103 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2016
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2024 | 0 | −0 |
Mer om Majd
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
44 år (och 49 dagar)
Födelsedag
17 maj (en måndag om 316 dagar)
Födelsedatum
1982-05-17 (en måndag för 16 120 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 5 år och 317 dagar (en måndag)
Majd Mirza är 44 år gammal och bor på Johannesbäcksgatan 43 lgh 1106 i Uppsala. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 103 kvm . Där har han bott i 9 år och 226 dagar sedan han flyttade in den 21 november 2016. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 754 44, som är Majds bostadsområde, är medelinkomsten 351 410 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,21 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Majds ingår. Majds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 398.
Majd delar bostaden med Mirai Eid Mirza, en 43 årig kvinna. Hon flyttade in den 21 november 2016 och har bott där totalt 9 år och 226 dagar. Majd är gift med Mirai Eid Mirza .
Majd har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 316 dagar då han fyller 45 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 317 dagar (en måndag).
Majd har 1 bolagsengagemang (
MM Group AB
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Majd i Sverige Majd Alostaz i Eskilstuna, Majd Shaqura i Askim och Majd Ishak i Södertälje.
Informationen om Majd kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Majd Mirza
Var bor Majd?
Hur gammal är Majd?
Majd Mirza är 44 år gammal och föddes den 17 maj 1982. Han fyller 45 år den 17 maj.
Har Majd några bolagsengagemang?
Majd har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat MM Group AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Majd några fordon?
Är Majd gift?
Majd är gift med Mirai Eid Mirza.
Vilket telefonnummer har Majd?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Majd.
Vilket stjärntecken har Majd?
Majd har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Majd folkbokförd?
Majd Mirza är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Majd?
Majd Mirza tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Majd?
Majd Mirza tillhör Vaksala församling.