7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Darko Maksimovic

Årsinkomst: Kolla Darkos lön anonymt

Personnummer: 19820611- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 11 juni 1982

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Darko Maksimovic

Förnamn: Darko

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Maksimovic

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-01

Gatuadress: Lugna Gatan 66 lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 211 59

Postort: Malmö

Distrikt: Malmö Sankt Pauli

Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Darko Maksimovic är 44 år och bosatt på Lugna Gatan 66 lgh 1103 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har han bott i 168 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Darko Maksimovic?

Vad tjänar Darko?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Darkos
Kreditstatus?

Nyfiken på Darkos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lugna Gatan 66 lgh 1103

Latitud: 55.598826   |   Longitud: 13.005499

Registrerat på adressen


Lugna Gatan 66 lgh 1103
211 59 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Darko kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Darko hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Darkos bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 82 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Darko har inga bolagsengagemang


Mer om Darko


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 38 dagar)

Födelsedag

11 juni (en fredag om 327 dagar)

Födelsedatum

1982-06-11 (en fredag för 16 109 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 328 dagar (en fredag)

Darko Maksimovic är 44 år och bosatt på Lugna Gatan 66 lgh 1103 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har han bott i 168 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 211 59, är medelinkomsten 385 354 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,82 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Darko ingår. Darkos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 109.

Darko bor tillsammans med Natasa Nesic. Hon har bott på Lugna Gatan 66 lgh 1103 i totalt 168 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 februari 2026. Han är inte gift.

Darko fyller 45 år om 327 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 5 år och 328 dagar (en fredag).

Darko har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Darko i Sverige Darko Burger i Upplands Väsby, Darko Stankovic i Stockholm och Darko Andelic i Malmö.

Informationen om Darko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Darko Maksimovic