7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-30

Mohsen Khaksar

Årsinkomst: Kolla Mohsens lön anonymt

Personnummer: 19820924- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 24 september 1982

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Mohsen Khaksar

Förnamn: Mohsen

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Khaksar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-09-07

Gatuadress: Två Bröders väg 1 C lgh 1104

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 4 från vänster

Postnummer: 393 58

Postort: Kalmar

Distrikt: Kalmar Två systrar

Församling: Två systrars församling (088018)

Kommun: Kalmar (0880)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohsen Khaksar är en 43 årig man och bosatt på Två Bröders väg 1 C lgh 1104 i Kalmar. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 september 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 326 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohsen Khaksar?

Vad tjänar Mohsen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohsens
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohsens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Två Bröders väg 1 C lgh 1104

Latitud: 56.706449   |   Longitud: 16.354104

Registrerat på adressen


Två Bröders väg 1 C lgh 1104
393 58 Kalmar

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohsen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohsen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohsens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 82 kvm

Bostadskategori: Studentbostad

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohsen har inga bolagsengagemang


Mer om Mohsen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 309 dagar)

Födelsedag

24 september (en torsdag om 56 dagar)

Födelsedatum

1982-09-24 (en fredag för 16 015 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 56 dagar (en fredag)

Mohsen Khaksar är en 43 årig man och bosatt på Två Bröders väg 1 C lgh 1104 i Kalmar. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 september 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 326 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mohsens bostadsområde, på postnummer 393 58, är 240 461 kr per år och 8,17 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kalmar där Mohsens ingår. Mohsens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 116.

Förutom Mohsen bor också Sara Seyedi på adressen. Där har hon bott i 2 år och 326 dagar sedan hon först registrerades där den 7 september 2023. Mohsen är inte gift.

Mohsens nästa födelsedag är om 56 dagar då han fyller 44 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 155 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 6 år och 56 dagar (en fredag).

Mohsen har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohsen i Sverige Mohsen Parviz i Göteborg, Mohsen Najafi i Norrköping och Mohsen Hakimelahi i Sundbyberg.

Informationen om Mohsen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohsen Khaksar