7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Per Erik Kenneth Larsson
Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt
Personnummer: 19821005-
Ålder: 43 år
Födelsedag: 5 oktober 1982
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 augusti
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Per Erik Kenneth Larsson
Förnamn: Per Erik Kenneth
Tilltalsnamn: Kenneth
Efternamn: Larsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-07-21
Gatuadress: Östra Bangatan 23
Postnummer: 275 31
Postort: Sjöbo
Distrikt: Södra Åsum
Församling: Sjöbo församling (126503)
Kommun: Sjöbo (1265)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kenneth
Kenneth Larsson är en 43 årig man bosatt i Sjöbo kommun. Han bor i en villa på 116 kvm . Där har han bott i sammanlagt 3 år och 346 dagar sedan 21 juli 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Östra Bangatan 23
Registrerat på adressen
275 31 Sjöbo
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2008-11-22 (17 år) Ägare Kenneth Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2008-11-22 (17 år) | Kenneth Larsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kenneth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kenneths bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 116 kvm
Byggår: 1968
Bolagsengagemang | 0 st
Kenneth har inga bolagsengagemang
Mer om Kenneth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
43 år (och 270 dagar)
Födelsedag
05 oktober (en måndag om 95 dagar)
Födelsedatum
1982-10-05 (en tisdag för 15 976 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 6 år och 95 dagar (en tisdag)
Kenneth Larsson är en 43 årig man bosatt i Sjöbo kommun. Han bor i en villa på 116 kvm . Där har han bott i sammanlagt 3 år och 346 dagar sedan 21 juli 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Kenneths bostadsområde, på postnummer 275 31, har 4,65 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 370 432 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sjöbo där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Kenneth bor tillsammans med en 69 årig man vid namn Per-Erik Larsson. Han registrerades på adressen den 21 juli 2022, och har bott där totalt 3 år och 346 dagar. De har också en hund i bostaden som Kenneth är ägare till. Han är inte gift.
Vill du fira Kenneths födelsedag ska du gratulera honom om 95 dagar då han fyller 44 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 30 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 50 år om 6 år och 95 dagar (en tisdag).
Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.
Kenneth har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Kenneth i Sverige det senaste kvartalet är Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kenneth Larsson
Var bor Kenneth?
Hur gammal är Kenneth?
Kenneth Larsson är 43 år gammal och föddes den 5 oktober 1982. Han fyller 44 år den 5 oktober.
Har Kenneth några bolagsengagemang?
Kenneth har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kenneth några fordon?
Är Kenneth gift?
Kenneth är inte gift.
Vilket telefonnummer har Kenneth?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kenneth.
Vilket stjärntecken har Kenneth?
Kenneth har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Kenneth folkbokförd?
Kenneth Larsson är folkbokförd i Sjöbo kommun.
Vilket län tillhör Kenneth?
Kenneth Larsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Kenneth?
Kenneth Larsson tillhör Sjöbo församling.