7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Bengt Johan Runemyr

Årsinkomst: Kolla Johans lön anonymt

Personnummer: 19821009- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 9 oktober 1982

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Bengt Johan Runemyr

Förnamn: Bengt Johan

Tilltalsnamn: Johan

Efternamn: Runemyr

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-05-12

Gatuadress: Öjasjön 30

Postnummer: 313 92

Postort: Oskarström

Församling: Enslövs församling (138019)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Johan

Johan Runemyr är en man på 43 år som bor på Öjasjön 30 i Oskarström. Johans bostad är en villa på 70 kvm . Där har han bott i 18 år och 47 dagar sedan han flyttade in den 12 maj 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Johan

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Johan Runemyr?

Vad tjänar Johan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Johans
Kreditstatus?

Nyfiken på Johans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Öjasjön 30

Latitud: 56.819226   |   Longitud: 13.043814

Registrerat på adressen


Öjasjön 30
313 92 Oskarström

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Johan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Johan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Johans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 70 kvm

Byggår: 2004

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Johan har inga bolagsengagemang


Mer om Johan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 262 dagar)

Födelsedag

09 oktober (en fredag om 103 dagar)

Födelsedatum

1982-10-09 (en lördag för 15 968 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 103 dagar (en lördag)

Johan Runemyr är en man på 43 år som bor på Öjasjön 30 i Oskarström. Johans bostad är en villa på 70 kvm . Där har han bott i 18 år och 47 dagar sedan han flyttade in den 12 maj 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Johans postnummer, 313 92, är medelinkomsten 349 782 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Johan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Johan ingår. Johans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 229.

Johan bor tillsammans med Ninni Runemyr. Hon är en 42 årig kvinna som flyttade in den 12 maj 2008 och har bott där totalt 18 år och 47 dagar. Han är gift med Ninni Runemyr .

På Johans nästa födelsedag fyller han 44 år. Den inträffar om 103 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 6 år och 103 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 182 dagar.

Namnet Johan är 'Svensk form av Johannes'.

Johan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Johan i Sverige Johan Jacobsson i Katrineholm, Johan Hedberg i Uppsala och Johan Yilmaz i Bagarmossen.

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Johan Runemyr