8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-10-23
Valentina Nwamaka Ademeso
Årsinkomst: Kolla Valentina Nwamakas lön anonymt
Personnummer: 19821021-
Ålder: 44 år
Födelsedag: 21 oktober 1982
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 14 februari
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Valentina Nwamaka Ademeso
Förnamn: Valentina Nwamaka
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ademeso
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-01-18
Gatuadress: Stallvägen 26 lgh 1216
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 16 från vänster
Postnummer: 352 56
Postort: Växjö
Distrikt: Teleborg
Församling: Växjö stads- och domkyrkoförsamling (078001)
Kommun: Växjö (0780)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Valentina Nwamaka Ademeso är 44 år och bosatt på Stallvägen 26 lgh 1216 i Växjö. Hon bor i en lägenhet med 1 rum på 22 kvm . Där har hon bott i 3 år och 278 dagar sedan hon flyttade in den 18 januari 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stallvägen 26 lgh 1216
Registrerat på adressen
352 56 Växjö
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Valentina Nwamaka kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Valentina Nwamaka hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Valentina Nwamakas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Kokvrå
Boarea: 22 kvm
Bostadskategori: Studentbostad
Byggår: 2002
Bolagsengagemang | 0 st
Valentina Nwamaka har inga bolagsengagemang
Mer om Valentina Nwamaka
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
44 år (och 2 dagar)
Födelsedag
21 oktober (en torsdag om 363 dagar)
Födelsedatum
1982-10-21 (en torsdag för 16 073 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 5 år och 364 dagar (en torsdag)
Valentina Nwamaka Ademeso är 44 år och bosatt på Stallvägen 26 lgh 1216 i Växjö. Hon bor i en lägenhet med 1 rum på 22 kvm . Där har hon bott i 3 år och 278 dagar sedan hon flyttade in den 18 januari 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 352 56, är medelinkomsten 131 242 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,99 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Valentina Nwamaka ingår. Valentina Nwamakas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 134.
Valentina Nwamaka bor tillsammans med Laura Alexandra Stein. Hon har bott på Stallvägen 26 lgh 1216 i totalt 1 år och 281 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 15 januari 2025. Hon är gift med Michael Seun Ademeso.
Valentina Nwamaka fyller 45 år om 363 dagar och har namnsdag om 114 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 5 år och 364 dagar (en torsdag).
Valentina Nwamaka har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Valentina Nwamaka i Sverige Valentina Hjort i Märsta, Valentina Gorgis i Södertälje och Valentina Pacolli i Trelleborg.
Informationen om Valentina Nwamaka kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Valentina Nwamaka Ademeso
Var bor Valentina Nwamaka?
Hur gammal är Valentina Nwamaka?
Valentina Nwamaka Ademeso är 44 år gammal och föddes den 21 oktober 1982. Hon fyller 45 år den 21 oktober.
Har Valentina Nwamaka några bolagsengagemang?
Valentina Nwamaka har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Valentina Nwamaka några fordon?
Är Valentina Nwamaka gift?
Valentina Nwamaka är gift med Michael Seun Ademeso.
Vilket telefonnummer har Valentina Nwamaka?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Valentina Nwamaka.
Vilket stjärntecken har Valentina Nwamaka?
Valentina Nwamaka har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Valentina Nwamaka folkbokförd?
Valentina Nwamaka Ademeso är folkbokförd i Växjö kommun.
Vilket län tillhör Valentina Nwamaka?
Valentina Nwamaka Ademeso tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Valentina Nwamaka?
Valentina Nwamaka Ademeso tillhör Växjö stads- och domkyrkoförsamling.