7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Rohollah Delavari
Årsinkomst: Kolla Rohollahs lön anonymt
Personnummer: 19830101-
Ålder: 43 år
Födelsedag: 1 januari 1983
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Rohollah Delavari
Förnamn: Rohollah
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Delavari
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-04-01
Gatuadress: Furutåvägen 17 C lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 352 54
Postort: Växjö
Distrikt: Teleborg
Församling: Växjö stads- och domkyrkoförsamling (078001)
Kommun: Växjö (0780)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rohollah Delavari är en 43 årig man och bosatt på Furutåvägen 17 C lgh 1101 i Växjö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 118 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Furutåvägen 17 C lgh 1101
Registrerat på adressen
352 54 Växjö
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rohollah kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rohollah hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rohollahs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 78 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Rohollah har inga bolagsengagemang
Mer om Rohollah
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
43 år (och 208 dagar)
Födelsedag
01 januari (en fredag om 157 dagar)
Födelsedatum
1983-01-01 (en lördag för 15 914 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 6 år och 157 dagar (en lördag)
Rohollah Delavari är en 43 årig man och bosatt på Furutåvägen 17 C lgh 1101 i Växjö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 118 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Rohollahs bostadsområde, på postnummer 352 54, är 258 412 kr per år och 8,94 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Rohollahs ingår. Rohollahs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 125.
Rohollah bor tillsammans med 2 personer: Neda Mohammadi , Sobhan Delawari . Rohollah är gift med Neda Mohammadi .
Rohollahs nästa födelsedag är om 157 dagar då han fyller 44 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 157 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 6 år och 157 dagar (en lördag).
Rohollah har inga bolagsengagemang.
Informationen om Rohollah kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rohollah Delavari
Var bor Rohollah?
Hur gammal är Rohollah?
Rohollah Delavari är 43 år gammal och föddes den 1 januari 1983. Han fyller 44 år den 1 januari.
Har Rohollah några bolagsengagemang?
Rohollah har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rohollah några fordon?
Är Rohollah gift?
Rohollah är gift med Neda Mohammadi.
Vilket telefonnummer har Rohollah?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rohollah.
Vilket stjärntecken har Rohollah?
Rohollah har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Rohollah folkbokförd?
Rohollah Delavari är folkbokförd i Växjö kommun.
Vilket län tillhör Rohollah?
Rohollah Delavari tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Rohollah?
Rohollah Delavari tillhör Växjö stads- och domkyrkoförsamling.