7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Somphot Wongphat

Årsinkomst: Kolla Somphots lön anonymt

Personnummer: 19830103- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 3 januari 1983

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Somphot Wongphat

Förnamn: Somphot

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Wongphat

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-05-14

Gatuadress: Skälleryd 103

Postnummer: 384 31

Postort: Blomstermåla

Distrikt: Ålem

Församling: Ålems församling (086103)

Kommun: Mönsterås (0861)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Somphot Wongphat är en 43 årig man och bosatt på Skälleryd 103 i Blomstermåla. Hans bostad är en villa på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 maj 2016 och har sammanlagt bott där i 10 år och 46 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Somphot Wongphat?

Vad tjänar Somphot?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Somphots
Kreditstatus?

Nyfiken på Somphots Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skälleryd 103

Latitud: 56.969893   |   Longitud: 16.341055

Registrerat på adressen


Skälleryd 103
384 31 Blomstermåla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Somphot kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Somphot hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Somphots bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1954

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Somphot har inga bolagsengagemang


Mer om Somphot


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 177 dagar)

Födelsedag

03 januari (en söndag om 188 dagar)

Födelsedatum

1983-01-03 (en måndag för 15 883 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 188 dagar (en måndag)

Somphot Wongphat är en 43 årig man och bosatt på Skälleryd 103 i Blomstermåla. Hans bostad är en villa på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 maj 2016 och har sammanlagt bott där i 10 år och 46 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Somphots bostadsområde, på postnummer 384 31, är 331 544 kr per år och 9,34 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mönsterås där Somphots ingår. Somphots lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Förutom Somphot bor också Holger Glamsch på adressen. Där har han bott i 10 år och 47 dagar sedan han först registrerades där den 13 maj 2016. Somphot är inte gift.

Somphots nästa födelsedag är om 188 dagar då han fyller 44 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 6 år och 188 dagar (en måndag).

Somphot har inga bolagsengagemang.

Informationen om Somphot kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Somphot Wongphat