7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Per-Ola Fredrik Jönsson

Årsinkomst: Kolla Per-Olas lön anonymt

Personnummer: 19830112- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 12 januari 1983

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Per-Ola Fredrik Jönsson

Förnamn: Per-Ola Fredrik

Tilltalsnamn: Per-Ola

Efternamn: Jönsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-03-24

Gatuadress: Källebodavägen 30-3

Postnummer: 293 94

Postort: Kyrkhult

Distrikt: Kyrkhult

Församling: Kyrkhults församling (106003)

Kommun: Olofström (1060)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per-Ola

Per-Ola Jönsson är 43 år och bosatt på Källebodavägen 30-3 i Kyrkhult. Han bor i ett lantbruk på 102 kvm . Där har han bott i 8 år och 104 dagar sedan han flyttade in den 24 mars 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per-Ola

Informationen om Per-Ola kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per-Ola Jönsson?

Vad tjänar Per-Ola?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Per-Olas
Kreditstatus?

Nyfiken på Per-Olas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Källebodavägen 30-3

Latitud: 56.338959   |   Longitud: 14.581152

Registrerat på adressen


Källebodavägen 30-3
293 94 Kyrkhult

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Jönsson, Per-Ola Status Aktiv
Ansvarig Per-Ola Fredrik Jönsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per-Ola Fredrik Jönsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per-Ola kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per-Ola hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Per-Olas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 102 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Jönsson, Per-Ola Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Per-Ola


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 175 dagar)

Födelsedag

12 januari (en tisdag om 190 dagar)

Födelsedatum

1983-01-12 (en onsdag för 15 881 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 190 dagar (en onsdag)

Per-Ola Jönsson är 43 år och bosatt på Källebodavägen 30-3 i Kyrkhult. Han bor i ett lantbruk på 102 kvm . Där har han bott i 8 år och 104 dagar sedan han flyttade in den 24 mars 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 293 94, är medelinkomsten 386 673 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,57 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Olofström där Per-Ola ingår. Per-Olas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Per-Ola bor tillsammans med Wilaiporn Kainulainen. Hon har bott på Källebodavägen 30-3 i totalt 264 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 15 oktober 2025. Han är inte gift.

Per-Ola fyller 44 år om 190 dagar och har namnsdag om 12 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 6 år och 190 dagar (en onsdag).

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Per-Ola har 1 bolagsengagemang ( Jönsson, Per-Ola ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per-Ola i Sverige Per-Ola Sandberg i Svedala, Per-Ola Åberg i Umeå och Per-Ola Lindemann i Mjöhult.

Informationen om Per-Ola kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per-Ola Jönsson