7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Jill Birgitta Ottosson

Årsinkomst: Kolla Jills lön anonymt

Personnummer: 19830209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 9 februari 1983

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 16 februari

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Jill Birgitta Ottosson

Förnamn: Jill Birgitta

Tilltalsnamn: Jill

Efternamn: Ottosson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-03-01

Gatuadress: Badvikshöjden 15

Postnummer: 424 57

Postort: Gunnilse

Distrikt: Angered

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jill

Jill Ottosson är en kvinna på 43 år som bor på Badvikshöjden 15 i Gunnilse. Jills bostad är en villa på 151 kvm . Där har hon bott i 10 år och 148 dagar sedan hon flyttade in den 1 mars 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jill

Informationen om Jill kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jill Ottosson?

Vad tjänar Jill?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jills
Kreditstatus?

Nyfiken på Jills Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Badvikshöjden 15

Latitud: 57.781430   |   Longitud: 12.106331

Registrerat på adressen


Badvikshöjden 15
424 57 Gunnilse

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jill kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jill hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jills bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 151 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jill har inga bolagsengagemang


Mer om Jill


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 168 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 197 dagar)

Födelsedatum

1983-02-09 (en onsdag för 15 874 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 197 dagar (en onsdag)

Jill Ottosson är en kvinna på 43 år som bor på Badvikshöjden 15 i Gunnilse. Jills bostad är en villa på 151 kvm . Där har hon bott i 10 år och 148 dagar sedan hon flyttade in den 1 mars 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Jills postnummer, 424 57, är medelinkomsten 406 271 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,78 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jill och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Jill ingår. Jills lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 214.

Jill bor tillsammans med Viktor Ottosson. Han är en 36 årig man som flyttade in den 1 mars 2016 och har bott där totalt 10 år och 148 dagar. Hon är gift med Viktor Ottosson .

På Jills nästa födelsedag fyller hon 44 år. Den inträffar om 197 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 6 år och 197 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 204 dagar.

Jill har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jill i Sverige Jill Johnsson i Ängelholm, Jill Fagerlund i Hallsberg och Jill Johansson Parnevik i Österskär.

Informationen om Jill kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jill Ottosson