8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-10-25
Burak Yenidogan
Årsinkomst: Kolla Buraks lön anonymt
Personnummer: 19830518-
Ålder: 43 år
Födelsedag: 18 maj 1983
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Burak Yenidogan
Förnamn: Burak
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Yenidogan
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2024-12-01
Gatuadress: Berghamnsbrinken 7
Postnummer: 165 71
Postort: Hässelby
Distrikt: Hässelby
Församling: Hässelby församling (018038)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Burak Yenidogan är 43 år gammal och bor på Berghamnsbrinken 7 i Hässelby. Hans bostad är en villa på 185 kvm . Där har han bott i 1 år och 328 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Berghamnsbrinken 7
Registrerat på adressen
165 71 Hässelby
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Burak kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Burak hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Buraks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 185 kvm
Byggår: 1993
Bolagsengagemang | 0 st
Burak har inga bolagsengagemang
Mer om Burak
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
43 år (och 160 dagar)
Födelsedag
18 maj (en tisdag om 205 dagar)
Födelsedatum
1983-05-18 (en onsdag för 15 866 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 6 år och 205 dagar (en onsdag)
Burak Yenidogan är 43 år gammal och bor på Berghamnsbrinken 7 i Hässelby. Hans bostad är en villa på 185 kvm . Där har han bott i 1 år och 328 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 165 71, som är Buraks bostadsområde, är medelinkomsten 594 579 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,71 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Buraks ingår. Buraks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 345.
Burak bor tillsammans med 2 personer: Karin Normark , Ella Normark . Burak är gift med Selin Yenidogan.
Burak har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 68 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 205 dagar då han fyller 44 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 6 år och 205 dagar (en onsdag).
Burak har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Burak i Sverige Burak Akdeve i Huddinge, Burak Akbal i Vårby och Burak Yasar i Jordbro.
Informationen om Burak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Burak Yenidogan
Var bor Burak?
Hur gammal är Burak?
Burak Yenidogan är 43 år gammal och föddes den 18 maj 1983. Han fyller 44 år den 18 maj.
Har Burak några bolagsengagemang?
Burak har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Burak några fordon?
Är Burak gift?
Burak är gift med Selin Yenidogan.
Vilket telefonnummer har Burak?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Burak.
Vilket stjärntecken har Burak?
Burak har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Burak folkbokförd?
Burak Yenidogan är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Burak?
Burak Yenidogan tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Burak?
Burak Yenidogan tillhör Hässelby församling.