7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Arsim Hasanaj

Årsinkomst: Kolla Arsims lön anonymt

Personnummer: 19830523- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 23 maj 1983

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Arsim Hasanaj

Förnamn: Arsim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hasanaj

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-03-01

Gatuadress: Norra Infartsgatan 60 A lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 261 40

Postort: Landskrona

Distrikt: Landskrona

Församling: Landskrona församling (128201)

Kommun: Landskrona (1282)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Arsim Hasanaj är en 43 årig man och bosatt på Norra Infartsgatan 60 A lgh 1102 i Landskrona. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 22 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 mars 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 142 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Arsim Hasanaj?

Vad tjänar Arsim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Arsims
Kreditstatus?

Nyfiken på Arsims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norra Infartsgatan 60 A lgh 1102

Latitud: 55.880637   |   Longitud: 12.833227

Registrerat på adressen


Norra Infartsgatan 60 A lgh 1102
261 40 Landskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Arsim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Arsim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Arsims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 22 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Arsim har inga bolagsengagemang


Mer om Arsim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 59 dagar)

Födelsedag

23 maj (en söndag om 306 dagar)

Födelsedatum

1983-05-23 (en måndag för 15 765 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 306 dagar (en måndag)

Arsim Hasanaj är en 43 årig man och bosatt på Norra Infartsgatan 60 A lgh 1102 i Landskrona. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 22 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 mars 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 142 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Arsims bostadsområde, på postnummer 261 40, är 330 490 kr per år och 9,16 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Arsims ingår. Arsims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 46.

Förutom Arsim bor också Ali Ali på adressen. Där har han bott i 220 dagar sedan han först registrerades där den 13 december 2025. Arsim är inte gift.

Arsims nästa födelsedag är om 306 dagar då han fyller 44 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 164 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 6 år och 306 dagar (en måndag).

Arsim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Arsim i Sverige Arsim Hysejni i Halmstad, Arsim Llugolli i Gustavsberg och Arsim Peci i Hässleholm.

Informationen om Arsim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Arsim Hasanaj