7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Senad Sinanovic

Årsinkomst: Kolla Senads lön anonymt

Personnummer: 19830608- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 8 juni 1983

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Senad Sinanovic

Förnamn: Senad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sinanovic

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-06-01

Gatuadress: Birkedalsgatan 1 lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 554 39

Postort: Jönköping

Distrikt: Jönköpings Sofia

Församling: Jönköpings församling (068002)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Senad Sinanovic är 43 år gammal och bor på Birkedalsgatan 1 lgh 1102 i Jönköping. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 6 år och 23 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2020. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Senad Sinanovic?

Vad tjänar Senad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Senads
Kreditstatus?

Nyfiken på Senads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Birkedalsgatan 1 lgh 1102

Latitud: 57.771496   |   Longitud: 14.133460

Registrerat på adressen


Birkedalsgatan 1 lgh 1102
554 39 Jönköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Senad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Senad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Senads bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Senad har inga bolagsengagemang


Mer om Senad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 16 dagar)

Födelsedag

08 juni (en tisdag om 349 dagar)

Födelsedatum

1983-06-08 (en onsdag för 15 722 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 349 dagar (en onsdag)

Senad Sinanovic är 43 år gammal och bor på Birkedalsgatan 1 lgh 1102 i Jönköping. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 6 år och 23 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2020. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 554 39, som är Senads bostadsområde, är medelinkomsten 466 844 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,22 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Senads ingår. Senads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 87.

Senad delar bostaden med Mirnesa Sinanovic, en 37 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 juni 2020 och har bott där totalt 6 år och 23 dagar. Senad är gift med Mirnesa Sinanovic .

Senad har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 349 dagar då han fyller 44 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 6 år och 349 dagar (en onsdag).

Senad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Senad i Sverige Senad Nikocevic i Örby, Senad Salihbegovic i Hisings Backa och Senad Dedic i Helsingborg.

Informationen om Senad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Senad Sinanovic