7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Erik Linus Olsson

Årsinkomst: Kolla Eriks lön anonymt

Personnummer: 19830713- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 13 juli 1983

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 maj

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Erik Linus Olsson

Förnamn: Erik Linus

Tilltalsnamn: Erik

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-06-01

Gatuadress: Stommen Änga 1

Postnummer: 672 93

Postort: Årjäng

Distrikt: Karlanda

Församling: Holmedal-Karlanda församling (176503)

Kommun: Årjäng (1765)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Erik

Erik Olsson är en 42 årig man och bosatt på Stommen Änga 1 i Årjäng. Hans bostad är en villa på 112 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 38 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Erik

Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Erik Olsson?

Vad tjänar Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stommen Änga 1

Latitud: 59.532537   |   Longitud: 12.071432

Registrerat på adressen


Stommen Änga 1
672 93 Årjäng

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-07-05 (4 år) Ägare Lisa Olsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-07-05 (4 år) Lisa Olsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 112 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 361 dagar)

Födelsedag

13 juli (en måndag om 4 dagar)

Födelsedatum

1983-07-13 (en onsdag för 15 702 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 4 dagar (en onsdag)

Erik Olsson är en 42 årig man och bosatt på Stommen Änga 1 i Årjäng. Hans bostad är en villa på 112 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 38 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Eriks bostadsområde, på postnummer 672 93, är 300 058 kr per år och 4,99 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Årjäng där Eriks ingår. Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Förutom Erik bor också Lisa Olsson på adressen. Där har hon bott i 17 år och 70 dagar sedan hon först registrerades där den 30 april 2009. På adressen finns också en hund registrerad som Erik inte är ägare till. Erik är gift med Lisa Olsson .

Eriks nästa födelsedag är om 4 dagar då han fyller 43 år. Hans namnsdag är om 313 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 4 dagar (en onsdag).

Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.

Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan och Erik Holstmark i Vinninga.

Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Erik Olsson