7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Lars Erik Roger Karlsson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19830719- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 19 juli 1983

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Lars Erik Roger Karlsson

Förnamn: Lars Erik Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Karlsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-12-29

Gatuadress: Sambagatan 3

Postnummer: 931 65

Postort: Skellefteå

Distrikt: Skellefteå landsdistrikt

Församling: Skellefteå landsförsamling (248204)

Kommun: Skellefteå (2482)

Län: Västerbotten (24)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Karlsson är en man på 42 år som bor på Sambagatan 3 i Skellefteå. Där har han bott i 10 år och 187 dagar sedan han flyttade in den 29 december 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Karlsson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sambagatan 3

Latitud: 64.740373   |   Longitud: 20.914332

Registrerat på adressen


Sambagatan 3
931 65 Skellefteå

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 350 dagar)

Födelsedag

19 juli (en söndag om 15 dagar)

Födelsedatum

1983-07-19 (en tisdag för 15 691 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 15 dagar (en tisdag)

Roger Karlsson är en man på 42 år som bor på Sambagatan 3 i Skellefteå. Där har han bott i 10 år och 187 dagar sedan han flyttade in den 29 december 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 931 65, är medelinkomsten 474 443 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,18 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Skellefteå där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 90.

Roger bor tillsammans med Therese Wiklund. Hon är en 38 årig kvinna som flyttade in den 29 december 2015 och har bott där totalt 10 år och 187 dagar. Han är gift med Therese Wiklund .

På Rogers nästa födelsedag fyller han 43 år. Den inträffar om 15 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 15 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 333 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Karlsson