7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Jens Marcus Eriksson

Årsinkomst: Kolla Marcus lön anonymt

Personnummer: 19830724- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 24 juli 1983

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 mars

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Jens Marcus Eriksson

Förnamn: Jens Marcus

Tilltalsnamn: Marcus

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-07-25

Gatuadress: Björkhult Lilla Råstock

Postnummer: 649 91

Postort: Sparreholm

Församling: Flen, Helgesta-Hyltinge församling (048201)

Kommun: Flen (0482)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Marcus

Marcus Eriksson är en 42 årig man och bosatt på Björkhult Lilla Råstock i Sparreholm. Hans bostad är ett lantbruk på 124 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 juli 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 359 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Marcus

Informationen om Marcus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Marcus Eriksson?

Vad tjänar Marcus?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marcus
Kreditstatus?

Nyfiken på Marcus Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björkhult Lilla Råstock

Latitud: 59.089154   |   Longitud: 16.786644

Registrerat på adressen


Björkhult Lilla Råstock
649 91 Sparreholm

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Lisen Wahl AB Status Aktiv
Ansvarig Lisen Michaela Wahl (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Lisen Michaela Wahl (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Marcus kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Marcus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marcus bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 124 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Sparreholms Utbildning AB (svb) Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2023 Omsättning (MSEK) 12,9 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2023 12,9 0,1
Forum Flen Ekonomisk förening Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Marcus


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 360 dagar)

Födelsedag

24 juli (en fredag om 5 dagar)

Födelsedatum

1983-07-24 (en söndag för 15 701 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 5 dagar (en söndag)

Marcus Eriksson är en 42 årig man och bosatt på Björkhult Lilla Råstock i Sparreholm. Hans bostad är ett lantbruk på 124 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 juli 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 359 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Marcus bostadsområde, på postnummer 649 91, är 418 975 kr per år och 5,72 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Flen där Marcus ingår. Marcus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.

Förutom Marcus bor också Linda Wahl på adressen. Där har hon bott i 13 år och 359 dagar sedan hon först registrerades där den 25 juli 2012. Marcus är inte gift.

Marcus nästa födelsedag är om 5 dagar då han fyller 43 år. Hans namnsdag är om 253 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 5 dagar (en söndag).

Namnet Jens är 'Dansk form av Johannes'.

Marcus har 2 bolagsengagemang ( Sparreholms Utbildning AB (svb) och Forum Flen Ekonomisk förening ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marcus i Sverige Marcus Oscarsson i Spånga, Marcus Andersson i Odensbacken och Marcus Vesterberg i Tvärålund.

Informationen om Marcus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Marcus Eriksson