7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Roger Lennart Svanberg

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19830730- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 30 juli 1983

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Roger Lennart Svanberg

Förnamn: Roger Lennart

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Svanberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-03-20

Gatuadress: Badhusberget 11 A lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 453 32

Postort: Lysekil

Församling: Lysekils södra församling (148401)

Kommun: Lysekil (1484)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Svanberg är en man på 42 år som bor på Badhusberget 11 A lgh 1001 i Lysekil. Rogers bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Där har han bott i 14 år och 101 dagar sedan han flyttade in den 20 mars 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Svanberg?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Badhusberget 11 A lgh 1001

Latitud: 58.278448   |   Longitud: 11.430095

Registrerat på adressen


Badhusberget 11 A lgh 1001
453 32 Lysekil

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 96 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 334 dagar)

Födelsedag

30 juli (en torsdag om 31 dagar)

Födelsedatum

1983-07-30 (en lördag för 15 675 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 31 dagar (en lördag)

Roger Svanberg är en man på 42 år som bor på Badhusberget 11 A lgh 1001 i Lysekil. Rogers bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Där har han bott i 14 år och 101 dagar sedan han flyttade in den 20 mars 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 453 32, är medelinkomsten 195 648 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,69 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lysekil där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Roger bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Rogers nästa födelsedag fyller han 43 år. Den inträffar om 31 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 31 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 338 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Svanberg