8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-09

Kenny Michael Askerfors

Årsinkomst: Kolla Kennys lön anonymt

Personnummer: 19830808- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 8 augusti 1983

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 22 mars

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Kenny Michael Askerfors

Förnamn: Kenny Michael

Tilltalsnamn: Kenny

Efternamn: Askerfors

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-10-01

Gatuadress: Gustaf Daléns väg 36

Postnummer: 443 34

Postort: Lerum

Distrikt: Lerum

Församling: Lerums församling (144101)

Kommun: Lerum (1441)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenny

Kenny Askerfors är 43 år gammal och bor på Gustaf Daléns väg 36 i Lerum. Hans bostad är ett radhus på 100 kvm . Där har han bott i 8 år och 8 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2018. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kenny

Informationen om Kenny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenny Askerfors?

Vad tjänar Kenny?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kennys
Kreditstatus?

Nyfiken på Kennys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gustaf Daléns väg 36

Latitud: 57.775067   |   Longitud: 12.273414

Registrerat på adressen


Gustaf Daléns väg 36
443 34 Lerum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenny kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kennys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 100 kvm

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenny har inga bolagsengagemang


Mer om Kenny


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 62 dagar)

Födelsedag

08 augusti (en söndag om 303 dagar)

Födelsedatum

1983-08-08 (en måndag för 15 768 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 303 dagar (en måndag)

Kenny Askerfors är 43 år gammal och bor på Gustaf Daléns väg 36 i Lerum. Hans bostad är ett radhus på 100 kvm . Där har han bott i 8 år och 8 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2018. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 443 34, som är Kennys bostadsområde, är medelinkomsten 446 991 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,93 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Lerum där Kennys ingår. Kennys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Kenny delar bostaden med Isabell Askerfors, en 39 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 oktober 2018 och har bott där totalt 8 år och 8 dagar. Kenny är gift med Isabell Askerfors .

Kenny har namnsdag om 164 dagar och nästa födelsedag inträffar om 303 dagar då han fyller 44 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 6 år och 303 dagar (en måndag).

Kenny har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenny i Sverige Kenny Lodra , Kenny Melander i Handen och Kenny Svensson i Oskarshamn.

Informationen om Kenny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenny Askerfors