7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Mirsad Dacic
Årsinkomst: Kolla Mirsads lön anonymt
Personnummer: 19830810-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 10 augusti 1983
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Mirsad Dacic
Förnamn: Mirsad
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Dacic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-10-01
Gatuadress: Björkgatan 9
Postnummer: 242 35
Postort: Hörby
Distrikt: Hörby
Församling: Hörby församling (126602)
Kommun: Hörby (1266)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Mirsad Dacic är en man på 42 år som bor på Björkgatan 9 i Hörby. bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 1 år och 271 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Björkgatan 9
Registrerat på adressen
242 35 Hörby
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mirsad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mirsad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Mirsads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 160 kvm
Byggår: 2020
Bolagsengagemang | 0 st
Mirsad har inga bolagsengagemang
Mer om Mirsad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 323 dagar)
Födelsedag
10 augusti (en måndag om 42 dagar)
Födelsedatum
1983-08-10 (en onsdag för 15 664 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 42 dagar (en onsdag)
Mirsad Dacic är en man på 42 år som bor på Björkgatan 9 i Hörby. bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 1 år och 271 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Mirsads postnummer, 242 35, är medelinkomsten 405 486 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,99 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mirsad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hörby där Mirsad ingår. Mirsads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.
Mirsad bor tillsammans med Ilda Dacic. Hon är en 39 årig kvinna som flyttade in den 1 oktober 2024 och har bott där totalt 1 år och 271 dagar. Han är gift med Ilda Dacic .
På Mirsads nästa födelsedag fyller han 43 år. Den inträffar om 42 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 42 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Mirsad har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mirsad i Sverige Mirsad Hazbic i Karlstad, Mirsad Sehovic i Örebro och Mirsad Gazap i Värnamo.
Informationen om Mirsad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mirsad Dacic
Var bor Mirsad?
Hur gammal är Mirsad?
Mirsad Dacic är 42 år gammal och föddes den 10 augusti 1983. Han fyller 43 år den 10 augusti.
Har Mirsad några bolagsengagemang?
Mirsad har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Mirsad några fordon?
Är Mirsad gift?
Mirsad är gift med Ilda Dacic.
Vilket telefonnummer har Mirsad?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mirsad.
Vilket stjärntecken har Mirsad?
Mirsad har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Mirsad folkbokförd?
Mirsad Dacic är folkbokförd i Hörby kommun.
Vilket län tillhör Mirsad?
Mirsad Dacic tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Mirsad?
Mirsad Dacic tillhör Hörby församling.