7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Rebaz Ameen
Årsinkomst: Kolla Rebaz lön anonymt
Personnummer: 19830814-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 14 augusti 1983
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Rebaz Ameen
Förnamn: Rebaz
Tilltalsnamn: Rebaz
Efternamn: Ameen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-06-01
Gatuadress: Axel Quidings gata 47
Postnummer: 352 21
Postort: Växjö
Distrikt: Teleborg
Församling: Växjö stads- och domkyrkoförsamling (078001)
Kommun: Växjö (0780)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rebaz
Rebaz Ameen är en 42 årig man och bosatt på Axel Quidings gata 47 i Växjö. Hans bostad är ett kedjehus på 117 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 57 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Rebaz
Informationen om Rebaz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Axel Quidings gata 47
Registrerat på adressen
352 21 Växjö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rebaz kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rebaz hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rebaz bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 117 kvm
Byggår: 2021
Bolagsengagemang | 0 st
Rebaz har inga bolagsengagemang
Mer om Rebaz
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 348 dagar)
Födelsedag
14 augusti (en fredag om 17 dagar)
Födelsedatum
1983-08-14 (en söndag för 15 689 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 17 dagar (en söndag)
Rebaz Ameen är en 42 årig man och bosatt på Axel Quidings gata 47 i Växjö. Hans bostad är ett kedjehus på 117 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 57 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Rebaz bostadsområde, på postnummer 352 21, är 360 886 kr per år och 3,99 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Rebaz ingår. Rebaz lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Förutom Rebaz bor också Nigin Saleh på adressen. Där har hon bott i 4 år och 57 dagar sedan hon först registrerades där den 1 juni 2022. Rebaz är gift med Nigin Saleh .
Rebaz nästa födelsedag är om 17 dagar då han fyller 43 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 157 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 17 dagar (en söndag).
Rebaz har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rebaz i Sverige Rebaz Diliwi i Huddinge, Rebaz Lund i Handen och Rebaz Zangana i Angered.
Informationen om Rebaz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rebaz Ameen
Var bor Rebaz?
Hur gammal är Rebaz?
Rebaz Ameen är 42 år gammal och föddes den 14 augusti 1983. Han fyller 43 år den 14 augusti.
Har Rebaz några bolagsengagemang?
Rebaz har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rebaz några fordon?
Är Rebaz gift?
Rebaz är gift med Nigin Saleh.
Vilket telefonnummer har Rebaz?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rebaz.
Vilket stjärntecken har Rebaz?
Rebaz har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Rebaz folkbokförd?
Rebaz Ameen är folkbokförd i Växjö kommun.
Vilket län tillhör Rebaz?
Rebaz Ameen tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Rebaz?
Rebaz Ameen tillhör Växjö stads- och domkyrkoförsamling.