7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Ilya Kudzin
Årsinkomst: Kolla Ilyas lön anonymt
Personnummer: 19830816-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 16 augusti 1983
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Telefon: 073-0205187
Namnregistrering
Personnamn: Ilya Kudzin
Förnamn: Ilya
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Kudzin
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-09-20
Gatuadress: Bondevägen 11
Postnummer: 961 39
Postort: Boden
Distrikt: Överluleå
Församling: Överluleå församling (258201)
Kommun: Boden (2582)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ilya Kudzin är en 42 årig man bosatt i Boden kommun. Han bor i en villa på 165 kvm . Där har han bott i sammanlagt 13 år och 285 dagar sedan 20 september 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bondevägen 11
Registrerat på adressen
961 39 Boden
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ilya kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ilya hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ilyas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 165 kvm
Byggår: 1976
Bolagsengagemang | 0 st
Ilya har inga bolagsengagemang
Mer om Ilya
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 320 dagar)
Födelsedag
16 augusti (en söndag om 45 dagar)
Födelsedatum
1983-08-16 (en tisdag för 15 661 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 45 dagar (en tisdag)
Ilya Kudzin är en 42 årig man bosatt i Boden kommun. Han bor i en villa på 165 kvm . Där har han bott i sammanlagt 13 år och 285 dagar sedan 20 september 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Ilyas bostadsområde, på postnummer 961 39, har 1,43 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 422 593 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Boden där Ilyas ingår. Ilyas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.
Ilya bor tillsammans med en 41 årig kvinna vid namn Olga Vedeniktova. Hon registrerades på adressen den 11 juni 2023, och har bott där totalt 3 år och 21 dagar. Han är gift med Olga Vedeniktova .
Vill du fira Ilyas födelsedag ska du gratulera honom om 45 dagar då han fyller 43 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 45 dagar (en tisdag).
Ilya har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Ilya i Sverige det senaste kvartalet är Ilya Ivanov i Umeå, Ilya Mousavi i Vaxholm och Ilya Alali i Malmö.
Informationen om Ilya kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
073-0205187
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046730205187 +46730205187 +4673-0205187 +4673-020 51 87 0730205187 073-0205187 073-020 51 87 073 020 51 87 073 0205187
Vanliga frågor om Ilya Kudzin
Var bor Ilya?
Hur gammal är Ilya?
Ilya Kudzin är 42 år gammal och föddes den 16 augusti 1983. Han fyller 43 år den 16 augusti.
Har Ilya några bolagsengagemang?
Ilya har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ilya några fordon?
Är Ilya gift?
Ilya är gift med Olga Vedeniktova.
Vilket telefonnummer har Ilya?
Det telefonnummer som finns registrerat för Ilya är 073-0205187.
Vilket stjärntecken har Ilya?
Ilya har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Ilya folkbokförd?
Ilya Kudzin är folkbokförd i Boden kommun.
Vilket län tillhör Ilya?
Ilya Kudzin tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Ilya?
Ilya Kudzin tillhör Överluleå församling.