7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Bashir Momeni

Årsinkomst: Kolla Bashirs lön anonymt

Personnummer: 19830821- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 21 augusti 1983

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Bashir Momeni

Förnamn: Bashir

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Momeni

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-10-20

Gatuadress: Solgatan 26 lgh 1401

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 169 60

Postort: Solna

Distrikt: Råsunda

Församling: Solna församling (018401)

Kommun: Solna (0184)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bashir Momeni är 42 år och bosatt på Solgatan 26 lgh 1401 i Solna. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 2 år och 262 dagar sedan han flyttade in den 20 oktober 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bashir Momeni?

Vad tjänar Bashir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bashirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Bashirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Solgatan 26 lgh 1401

Latitud: 59.360035   |   Longitud: 18.009215

Registrerat på adressen


Solgatan 26 lgh 1401
169 60 Solna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bashir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bashir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bashirs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 70 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bashir har inga bolagsengagemang


Mer om Bashir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 322 dagar)

Födelsedag

21 augusti (en fredag om 43 dagar)

Födelsedatum

1983-08-21 (en söndag för 15 663 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 43 dagar (en söndag)

Bashir Momeni är 42 år och bosatt på Solgatan 26 lgh 1401 i Solna. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 2 år och 262 dagar sedan han flyttade in den 20 oktober 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 169 60, är medelinkomsten 488 573 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,20 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Bashir ingår. Bashirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 60.

Bashir bor tillsammans med Arezou Khodatars. Hon har bott på Solgatan 26 lgh 1401 i totalt 2 år och 262 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 20 oktober 2023. Han är gift med Arezou Khodatars .

Bashir fyller 43 år om 43 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 7 år och 43 dagar (en söndag).

Bashir har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bashir i Sverige Bashir Mousa Mahal Al-Absawi i Linköping, Bashir Mira i Göteborg och Bashir Mohamed i Stockholm.

Informationen om Bashir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bashir Momeni