7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Lena Sofia Elisabeth Resborn
Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt
Personnummer: 19831004-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 4 oktober 1983
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Lena Sofia Elisabeth Resborn
Förnamn: Lena Sofia Elisabeth
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Resborn
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-04-02
Gatuadress: Lingvägen 184 lgh 1601
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 123 61
Postort: Farsta
Distrikt: Farsta
Församling: Farsta församling (018025)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena
Lena Resborn är en 42 årig kvinna och bosatt på Lingvägen 184 lgh 1601 i Farsta. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 april 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 91 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lingvägen 184 lgh 1601
Registrerat på adressen
123 61 Farsta
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lena Sofia Elisabeth Resborn (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lena Sofia Elisabeth Resborn (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenas bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 77 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 271 dagar)
Födelsedag
04 oktober (en söndag om 94 dagar)
Födelsedatum
1983-10-04 (en tisdag för 15 612 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 94 dagar (en tisdag)
Lena Resborn är en 42 årig kvinna och bosatt på Lingvägen 184 lgh 1601 i Farsta. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 april 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 91 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 123 61, är 354 746 kr per år och 6,46 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 137.
Förutom Lena bor också Samuel Lindberg på adressen. Där har han bott i 3 år och 91 dagar sedan han först registrerades där den 2 april 2023. Lena är inte gift.
Lenas nästa födelsedag är om 94 dagar då hon fyller 43 år. Hennes namnsdag är om 47 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 7 år och 94 dagar (en tisdag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena har 1 bolagsengagemang (
Resborn, Lena
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Resborn
Var bor Lena?
Hur gammal är Lena?
Lena Resborn är 42 år gammal och föddes den 4 oktober 1983. Hon fyller 43 år den 4 oktober.
Har Lena några bolagsengagemang?
Lena har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Resborn, Lena . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lena några fordon?
Är Lena gift?
Lena är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena.
Vilket stjärntecken har Lena?
Lena har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Lena folkbokförd?
Lena Resborn är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Lena?
Lena Resborn tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Lena?
Lena Resborn tillhör Farsta församling.