7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Shahnaz Hussein

Årsinkomst: Kolla Shahnaz lön anonymt

Personnummer: 19831020- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 20 oktober 1983

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Shahnaz Hussein

Förnamn: Shahnaz

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hussein

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-07-01

Gatuadress: Klockarevägen 14

Postnummer: 312 51

Postort: Knäred

Distrikt: Knäred

Församling: Knäred-Hishults församling (138109)

Kommun: Laholm (1381)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Shahnaz Hussein är en kvinna på 42 år som bor på Klockarevägen 14 i Knäred. bostad är en villa på 103 kvm . Där har hon bott i 6 år och 362 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Shahnaz Hussein?

Vad tjänar Shahnaz?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Shahnaz
Kreditstatus?

Nyfiken på Shahnaz Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Klockarevägen 14

Latitud: 56.519874   |   Longitud: 13.320458

Registrerat på adressen


Klockarevägen 14
312 51 Knäred

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Shahnaz kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Shahnaz hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Shahnaz bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Shahnaz har inga bolagsengagemang


Mer om Shahnaz


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 251 dagar)

Födelsedag

20 oktober (en tisdag om 114 dagar)

Födelsedatum

1983-10-20 (en torsdag för 15 592 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 114 dagar (en torsdag)

Shahnaz Hussein är en kvinna på 42 år som bor på Klockarevägen 14 i Knäred. bostad är en villa på 103 kvm . Där har hon bott i 6 år och 362 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Shahnaz postnummer, 312 51, är medelinkomsten 312 448 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,50 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Shahnaz och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Laholm där Shahnaz ingår. Shahnaz lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Shahnaz bor tillsammans med 3 personer: Mohamad Naamat , Madlin Naamat , Jean Naamat . Hon är gift med Jean Naamat .

På Shahnaz nästa födelsedag fyller hon 43 år. Den inträffar om 114 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 7 år och 114 dagar (en torsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Shahnaz har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Shahnaz i Sverige Shahnaz Siabi Shahriver i Uppsala, Shahnaz Baghaei i Skärholmen och Shahnaz Nosrat i Saltsjöbaden.

Informationen om Shahnaz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Shahnaz Hussein