7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Mikael Leif Lubera

Årsinkomst: Kolla Mikaels lön anonymt

Personnummer: 19831024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 24 oktober 1983

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 september

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Mikael Leif Lubera

Förnamn: Mikael Leif

Tilltalsnamn: Mikael

Efternamn: Lubera

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-12-13

Gatuadress: Flimmeshult Ekebo 1

Postnummer: 504 95

Postort: Borås

Distrikt: Borås Gustav Adolf

Församling: Borås Gustav Adolfs församling (149002)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mikael

Mikael Lubera är en 42 årig man och bosatt på Flimmeshult Ekebo 1 i Borås. Han flyttade in på adressen den 13 december 2010 och har sammanlagt bott där i 15 år och 202 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Mikael

Informationen om Mikael kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mikael Lubera?

Vad tjänar Mikael?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mikaels
Kreditstatus?

Nyfiken på Mikaels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Flimmeshult Ekebo 1

Latitud: 57.676878   |   Longitud: 12.938379

Registrerat på adressen


Flimmeshult Ekebo 1
504 95 Borås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mikael kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mikael hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Mikael har inga bolagsengagemang


Mer om Mikael


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 252 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 113 dagar)

Födelsedatum

1983-10-24 (en måndag för 15 593 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 113 dagar (en måndag)

Mikael Lubera är en 42 årig man och bosatt på Flimmeshult Ekebo 1 i Borås. Han flyttade in på adressen den 13 december 2010 och har sammanlagt bott där i 15 år och 202 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mikaels bostadsområde, på postnummer 504 95, är 410 127 kr per år och 3,46 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Mikaels ingår. Mikaels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 101.

Förutom Mikael bor också Ida Lubera på adressen. Där har hon bott i 15 år och 202 dagar sedan hon först registrerades där den 13 december 2010. Mikael är gift med Ida Lubera .

Mikaels nästa födelsedag är om 113 dagar då han fyller 43 år. Hans namnsdag är om 88 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 113 dagar (en måndag).

Namnet Mikael är 'Hebreiskt namn med bet. ’vem är som Gud?’'.

Mikael har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mikael i Sverige Mikael Persbrandt i Norra Sorunda, Mikael Tornving i Saltsjöbaden och Mikael Jönsson i Särö.

Informationen om Mikael kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mikael Lubera