7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Yener Keskin

Årsinkomst: Kolla Yeners lön anonymt

Personnummer: 19831030- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 30 oktober 1983

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Yener Keskin

Förnamn: Yener

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Keskin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-01-31

Gatuadress: Transtigen 17

Postnummer: 343 35

Postort: Älmhult

Distrikt: Älmhult

Församling: Älmhults församling (076501)

Kommun: Älmhult (0765)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Yener Keskin är en man på 42 år som bor på Transtigen 17 i Älmhult. bostad är en villa på 180 kvm . Där har han bott i 4 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 31 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Yener Keskin?

Vad tjänar Yener?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Yeners
Kreditstatus?

Nyfiken på Yeners Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Transtigen 17

Latitud: 56.536535   |   Longitud: 14.112934

Registrerat på adressen


Transtigen 17
343 35 Älmhult

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Yener kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Yener hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Yeners bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 180 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Yener har inga bolagsengagemang


Mer om Yener


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 255 dagar)

Födelsedag

30 oktober (en fredag om 110 dagar)

Födelsedatum

1983-10-30 (en söndag för 15 596 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 110 dagar (en söndag)

Yener Keskin är en man på 42 år som bor på Transtigen 17 i Älmhult. bostad är en villa på 180 kvm . Där har han bott i 4 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 31 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Yeners postnummer, 343 35, är medelinkomsten 503 483 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,18 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Yener och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Älmhult där Yener ingår. Yeners lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Yener bor tillsammans med Sherfe Keskin. Hon är en 39 årig kvinna som flyttade in den 31 januari 2022 och har bott där totalt 4 år och 162 dagar. Han är gift med Sherfe Keskin .

På Yeners nästa födelsedag fyller han 43 år. Den inträffar om 110 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 110 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Yener har inga bolagsengagemang.

Informationen om Yener kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Yener Keskin