7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Elin Elsa Linnéa Rudh Larsson
Årsinkomst: Kolla Elins lön anonymt
Personnummer: 19831213-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 13 december 1983
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 31 juli
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Elin Elsa Linnéa Rudh Larsson
Förnamn: Elin Elsa Linnéa
Tilltalsnamn: Elin
Efternamn: Larsson
Mellannamn: Rudh
Folkbokföring
Adressändring: 2007-09-17
Gatuadress: Dimbo Södra Bissgården 2
Postnummer: 522 93
Postort: Tidaholm
Församling: Varvs församling (149816)
Kommun: Tidaholm (1498)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Elin
Elin Rudh Larsson är en 42 årig kvinna och bosatt på Dimbo Södra Bissgården 2 i Tidaholm. Hennes bostad är ett lantbruk på 273 kvm . Hon flyttade in på adressen den 17 september 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 285 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Elin
Informationen om Elin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dimbo Södra Bissgården 2
Registrerat på adressen
522 93 Tidaholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Elin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Elin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Elins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 273 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Elin har inga bolagsengagemang
Mer om Elin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 198 dagar)
Födelsedag
13 december (en söndag om 167 dagar)
Födelsedatum
1983-12-13 (en tisdag för 15 539 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 167 dagar (en tisdag)
Elin Rudh Larsson är en 42 årig kvinna och bosatt på Dimbo Södra Bissgården 2 i Tidaholm. Hennes bostad är ett lantbruk på 273 kvm . Hon flyttade in på adressen den 17 september 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 285 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Elins bostadsområde, på postnummer 522 93, är 399 242 kr per år och 4,01 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Tidaholm där Elins ingår. Elins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.
Förutom Elin bor också Idun Dulén på adressen. Där har hon bott i 18 år och 285 dagar sedan hon först registrerades där den 17 september 2007. Elin är inte gift.
Elins nästa födelsedag är om 167 dagar då hon fyller 43 år. Hennes namnsdag är om 32 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 7 år och 167 dagar (en tisdag).
Namnet Elin är 'Svensk form av Helena'.
Elin har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elin i Sverige Elin Kihl i Svanesund, Elin Aarflot i Johanneshov och Elin Skog i Karlskoga.
Informationen om Elin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Elin Rudh Larsson
Var bor Elin?
Hur gammal är Elin?
Elin Rudh Larsson är 42 år gammal och föddes den 13 december 1983. Hon fyller 43 år den 13 december.
Har Elin några bolagsengagemang?
Elin har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Elin några fordon?
Är Elin gift?
Elin är inte gift.
Vilket telefonnummer har Elin?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Elin.
Vilket stjärntecken har Elin?
Elin har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Elin folkbokförd?
Elin Rudh Larsson är folkbokförd i Tidaholm kommun.
Vilket län tillhör Elin?
Elin Rudh Larsson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Elin?
Elin Rudh Larsson tillhör Varvs församling.