7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Imran Jacob Saleem

Årsinkomst: Kolla Jacobs lön anonymt

Personnummer: 19831230- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 30 december 1983

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Imran Jacob Saleem

Förnamn: Imran Jacob

Tilltalsnamn: Jacob

Efternamn: Saleem

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-05-01

Gatuadress: Bredehall 53

Postnummer: 443 38

Postort: Lerum

Distrikt: Lerum

Församling: Lerums församling (144101)

Kommun: Lerum (1441)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jacob

Jacob Saleem är en man på 42 år som bor på Bredehall 53 i Lerum. Jacobs bostad är en villa på 111 kvm . Där har han bott i 4 år och 65 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jacob

Informationen om Jacob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jacob Saleem?

Vad tjänar Jacob?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jacobs
Kreditstatus?

Nyfiken på Jacobs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bredehall 53

Latitud: 57.775894   |   Longitud: 12.311248

Registrerat på adressen


Bredehall 53
443 38 Lerum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jacob kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jacob hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jacobs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 111 kvm

Byggår: 2017

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jacob har inga bolagsengagemang


Mer om Jacob


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 187 dagar)

Födelsedag

30 december (en onsdag om 178 dagar)

Födelsedatum

1983-12-30 (en fredag för 15 528 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 178 dagar (en fredag)

Jacob Saleem är en man på 42 år som bor på Bredehall 53 i Lerum. Jacobs bostad är en villa på 111 kvm . Där har han bott i 4 år och 65 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jacobs postnummer, 443 38, är medelinkomsten 536 022 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,97 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jacob och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lerum där Jacob ingår. Jacobs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Jacob bor tillsammans med Sofie Myhre. Hon är en 35 årig kvinna som flyttade in den 1 maj 2022 och har bott där totalt 4 år och 65 dagar. Han är gift med Sofie Myhre .

På Jacobs nästa födelsedag fyller han 43 år. Den inträffar om 178 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 178 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Jacob har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jacob i Sverige Jacob Sandström i Lidingö, Jacob Felländer i Saltsjöbaden och Jacob Hård af Segerstad i Enskede.

Informationen om Jacob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jacob Saleem