7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Lena Birgitta Enqvist

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19840109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 9 januari 1984

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Lena Birgitta Enqvist

Förnamn: Lena Birgitta

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Enqvist

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-03-15

Gatuadress: Lövstigen 12

Postnummer: 903 43

Postort: Umeå

Församling: Umeå stadsförsamling (248001)

Kommun: Umeå (2480)

Län: Västerbotten (24)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Enqvist är en kvinna på 42 år som bor på Lövstigen 12 i Umeå. Lenas bostad är ett kedjehus på 155 kvm . Där har hon bott i 14 år och 129 dagar sedan hon flyttade in den 15 mars 2012. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Enqvist?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lövstigen 12

Latitud: 63.836458   |   Longitud: 20.285410

Registrerat på adressen


Lövstigen 12
903 43 Umeå

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
ENQVISTS DÖDSBO, OLA Status Ej aktiv
Ansvarig Lön
Ej aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 155 kvm

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 194 dagar)

Födelsedag

09 januari (en lördag om 171 dagar)

Födelsedatum

1984-01-09 (en måndag för 15 535 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 171 dagar (en måndag)

Lena Enqvist är en kvinna på 42 år som bor på Lövstigen 12 i Umeå. Lenas bostad är ett kedjehus på 155 kvm . Där har hon bott i 14 år och 129 dagar sedan hon flyttade in den 15 mars 2012. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lenas postnummer, 903 43, är medelinkomsten 410 580 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,68 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Umeå där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Lena bor tillsammans med Lars-Daniel Öhman. Han är en 48 årig man som flyttade in den 15 mars 2012 och har bott där totalt 14 år och 129 dagar. Hon är gift med Lars-Daniel Öhman .

På Lenas nästa födelsedag fyller hon 43 år. Den inträffar om 171 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 7 år och 171 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 27 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Enqvist