7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Sofya Meryam Cöklü
Årsinkomst: Kolla Sofya Meryams lön anonymt
Personnummer: 19840129-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 29 januari 1984
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Sofya Meryam Cöklü
Förnamn: Sofya Meryam
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Cöklü
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-03-01
Gatuadress: Ragnhildsborgsvägen 23 A
Postnummer: 152 50
Postort: Södertälje
Församling: Östertälje församling (018102)
Kommun: Södertälje (0181)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sofya Meryam Cöklü är en kvinna på 42 år som bor på Ragnhildsborgsvägen 23 A i Södertälje. bostad är en lägenhet med 4 rum på 109 kvm . Där har hon bott i 11 år och 121 dagar sedan hon flyttade in den 1 mars 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ragnhildsborgsvägen 23 A
Registrerat på adressen
152 50 Södertälje
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sofya Meryam kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sofya Meryam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sofya Meryams bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 109 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1983
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Sofya Meryam
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 152 dagar)
Födelsedag
29 januari (en fredag om 213 dagar)
Födelsedatum
1984-01-29 (en söndag för 15 493 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 213 dagar (en söndag)
Sofya Meryam Cöklü är en kvinna på 42 år som bor på Ragnhildsborgsvägen 23 A i Södertälje. bostad är en lägenhet med 4 rum på 109 kvm . Där har hon bott i 11 år och 121 dagar sedan hon flyttade in den 1 mars 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Sofya Meryams postnummer, 152 50, är medelinkomsten 461 568 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,02 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sofya Meryam och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Sofya Meryam ingår. Sofya Meryams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 153.
Sofya Meryam bor tillsammans med Moris Aho. Han är en 48 årig man som flyttade in den 13 april 2018 och har bott där totalt 8 år och 78 dagar. Hon är inte gift.
På Sofya Meryams nästa födelsedag fyller hon 43 år. Den inträffar om 213 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 7 år och 213 dagar (en söndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Sofya Meryam har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Ragnhild
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sofya Meryam i Sverige Meryam Ben Chaabane i Helsingborg, Sofya Abderkadir i Borås och Sofya Younes i Nyköping.
Informationen om Sofya Meryam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sofya Meryam Cöklü
Var bor Sofya Meryam?
Hur gammal är Sofya Meryam?
Sofya Meryam Cöklü är 42 år gammal och föddes den 29 januari 1984. Hon fyller 43 år den 29 januari.
Har Sofya Meryam några bolagsengagemang?
Sofya Meryam har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Ragnhild . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sofya Meryam några fordon?
Är Sofya Meryam gift?
Sofya Meryam är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sofya Meryam?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sofya Meryam.
Vilket stjärntecken har Sofya Meryam?
Sofya Meryam har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Sofya Meryam folkbokförd?
Sofya Meryam Cöklü är folkbokförd i Södertälje kommun.
Vilket län tillhör Sofya Meryam?
Sofya Meryam Cöklü tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Sofya Meryam?
Sofya Meryam Cöklü tillhör Östertälje församling.