7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Mark de Zeeuw
Årsinkomst: Kolla Marks lön anonymt
Personnummer: 19840223-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 23 februari 1984
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 25 april
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Mark de Zeeuw
Förnamn: Mark
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: de Zeeuw
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-07-01
Gatuadress: Sadelmakarebyn 1 M
Postnummer: 218 40
Postort: Bunkeflostrand
Distrikt: Bunkeflo
Församling: Limhamns församling (128007)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Mark de Zeeuw är en 42 årig man och bosatt på Sadelmakarebyn 1 M i Bunkeflostrand. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juli 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 362 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sadelmakarebyn 1 M
Registrerat på adressen
218 40 Bunkeflostrand
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-06-02 (5 år) Ägare Caroline Wadst Brandeby Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-06-02 (5 år) | Caroline Wadst Brandeby | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mark kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mark hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marks bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 80 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2005
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 25-50% | ||||
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Mark
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 125 dagar)
Födelsedag
23 februari (en tisdag om 240 dagar)
Födelsedatum
1984-02-23 (en torsdag för 15 466 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 240 dagar (en torsdag)
Mark de Zeeuw är en 42 årig man och bosatt på Sadelmakarebyn 1 M i Bunkeflostrand. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juli 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 362 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Marks bostadsområde, på postnummer 218 40, är 255 904 kr per år och 10,44 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Marks ingår. Marks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 323.
Förutom Mark bor också Caroline Wadst Brandeby på adressen. Där har hon bott i 7 år och 120 dagar sedan hon först registrerades där den 28 februari 2019. På adressen finns också en hund registrerad som Mark inte är ägare till. Mark är gift med Caroline Wadst Brandeby .
Marks nästa födelsedag är om 240 dagar då han fyller 43 år. Hans namnsdag är om 301 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 240 dagar (en torsdag).
Mark har 2 bolagsengagemang (
M23 Transport AB
och
M23 Transport
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mark i Sverige Mark Levengood i Stockholm, Mark Klamberg i Stockholm och Mark Safaryan i Stockholm.
Informationen om Mark kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mark de Zeeuw
Var bor Mark?
Hur gammal är Mark?
Mark de Zeeuw är 42 år gammal och föddes den 23 februari 1984. Han fyller 43 år den 23 februari.
Har Mark några bolagsengagemang?
Mark har 2 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat M23 Transport AB och M23 Transport . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Mark några fordon?
Är Mark gift?
Mark är gift med Caroline Wadst Brandeby.
Vilket telefonnummer har Mark?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mark.
Vilket stjärntecken har Mark?
Mark har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Mark folkbokförd?
Mark de Zeeuw är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Mark?
Mark de Zeeuw tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Mark?
Mark de Zeeuw tillhör Limhamns församling.