7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Dlovan Nariman Farag

Årsinkomst: Kolla Dlovans lön anonymt

Personnummer: 19840312- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 12 mars 1984

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Dlovan Nariman Farag

Förnamn: Dlovan Nariman

Tilltalsnamn: Dlovan

Efternamn: Farag

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-12-16

Gatuadress: Byvägen 8 A

Postnummer: 232 51

Postort: Åkarp

Distrikt: Burlöv

Församling: Burlövs församling (123101)

Kommun: Burlöv (1231)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Dlovan

Dlovan Farag är 42 år och bosatt på Byvägen 8 A i Åkarp. Hon bor i en villa på 210 kvm . Där har hon bott i 6 år och 203 dagar sedan hon flyttade in den 16 december 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Dlovan

Informationen om Dlovan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dlovan Farag?

Vad tjänar Dlovan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dlovans
Kreditstatus?

Nyfiken på Dlovans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Byvägen 8 A

Latitud: 55.652929   |   Longitud: 13.113275

Registrerat på adressen


Byvägen 8 A
232 51 Åkarp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dlovan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dlovan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dlovans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 210 kvm

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dlovan har inga bolagsengagemang


Mer om Dlovan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 117 dagar)

Födelsedag

12 mars (en fredag om 248 dagar)

Födelsedatum

1984-03-12 (en måndag för 15 457 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 248 dagar (en söndag)

Dlovan Farag är 42 år och bosatt på Byvägen 8 A i Åkarp. Hon bor i en villa på 210 kvm . Där har hon bott i 6 år och 203 dagar sedan hon flyttade in den 16 december 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 232 51, är medelinkomsten 480 130 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,25 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Burlöv där Dlovan ingår. Dlovans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 40.

Dlovan bor tillsammans med Andreas Manaridis. Han har bott på Byvägen 8 A i totalt 6 år och 203 dagar sedan han först registrerades på adressen den 16 december 2019. Hon är gift med Andreas Manaridis .

Dlovan fyller 43 år om 248 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 7 år och 248 dagar (en söndag).

Dlovan har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dlovan i Sverige Dlovan Ali Amin i Linköping, Dlovan Bazergani i Borlänge och Dlovan Farag i Åkarp.

Informationen om Dlovan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dlovan Farag