7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Leif Daniel Almstedt

Årsinkomst: Kolla Daniels lön anonymt

Personnummer: 19840319- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 19 mars 1984

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Leif Daniel Almstedt

Förnamn: Leif Daniel

Tilltalsnamn: Daniel

Efternamn: Almstedt

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-02-01

Gatuadress: Stånggatan 25 C

Postnummer: 703 46

Postort: Örebro

Distrikt: Längbro

Församling: Längbro församling (188003)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Daniel

Daniel Almstedt är en man på 42 år som bor på Stånggatan 25 C i Örebro. Daniels bostad är en lägenhet med 4 rum på 91 kvm . Där har han bott i 2 år och 173 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Daniel

Informationen om Daniel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Daniel Almstedt?

Vad tjänar Daniel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Daniels
Kreditstatus?

Nyfiken på Daniels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stånggatan 25 C

Latitud: 59.274331   |   Longitud: 15.165036

Registrerat på adressen


Stånggatan 25 C
703 46 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Daniel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Daniel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Daniels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 91 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Daniel har inga bolagsengagemang


Mer om Daniel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 127 dagar)

Födelsedag

19 mars (en fredag om 238 dagar)

Födelsedatum

1984-03-19 (en måndag för 15 467 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 238 dagar (en söndag)

Daniel Almstedt är en man på 42 år som bor på Stånggatan 25 C i Örebro. Daniels bostad är en lägenhet med 4 rum på 91 kvm . Där har han bott i 2 år och 173 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Daniels postnummer, 703 46, är medelinkomsten 270 813 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,47 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Daniel och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Daniel ingår. Daniels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 166.

Daniel bor tillsammans med Sandra Eklund. Hon är en 38 årig kvinna som flyttade in den 1 februari 2024 och har bott där totalt 2 år och 173 dagar. Han är inte gift.

På Daniels nästa födelsedag fyller han 43 år. Den inträffar om 238 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 238 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 140 dagar.

Namnet Daniel är 'Hebreiskt namn med bet. ’Gud (min) domare’'.

Daniel har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Daniel i Sverige Daniel Fjäll i Norrköping, Daniel Dancarhäll i Åkersberga och Daniel Afshinnejad i Stockholm.

Informationen om Daniel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Daniel Almstedt