7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Jenny Katarina Lirén

Årsinkomst: Kolla Katarinas lön anonymt

Personnummer: 19840329- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 29 mars 1984

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 25 november

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Jenny Katarina Lirén

Förnamn: Jenny Katarina

Tilltalsnamn: Katarina

Efternamn: Lirén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-07-19

Gatuadress: Emblavägen 21

Postnummer: 182 67

Postort: Djursholm

Distrikt: Danderyd

Församling: Danderyds församling (016201)

Kommun: Danderyd (0162)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Katarina

Katarina Lirén är en kvinna på 42 år som bor på Emblavägen 21 i Djursholm. Katarinas bostad är en villa på 181 kvm . Där har hon bott i 3 år och 1 dag sedan hon flyttade in den 19 juli 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Katarina

Informationen om Katarina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Katarina Lirén?

Vad tjänar Katarina?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Katarinas
Kreditstatus?

Nyfiken på Katarinas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Emblavägen 21

Latitud: 59.406595   |   Longitud: 18.084849

Registrerat på adressen


Emblavägen 21
182 67 Djursholm

Företag på adressen | 3 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Katarina kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Katarina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Katarinas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 181 kvm

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 3 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
KL Fast Holding AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 0,1 −0
3Dens Fastigheter AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 2,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2025 0 2,2
3Dens Management AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 14,9 Vinst (MSEK) 2,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2025 14,9 2,3

Mer om Katarina


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 113 dagar)

Födelsedag

29 mars (en måndag om 252 dagar)

Födelsedatum

1984-03-29 (en torsdag för 15 453 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 252 dagar (en onsdag)

Katarina Lirén är en kvinna på 42 år som bor på Emblavägen 21 i Djursholm. Katarinas bostad är en villa på 181 kvm . Där har hon bott i 3 år och 1 dag sedan hon flyttade in den 19 juli 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Katarinas postnummer, 182 67, är medelinkomsten 1 384 039 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,81 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Katarina och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Danderyd där Katarina ingår. Katarinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Katarina bor tillsammans med Jens Rastad. Han är en 48 årig man som flyttade in den 31 maj 2017 och har bott där totalt 9 år och 50 dagar. Hon är inte gift.

På Katarinas nästa födelsedag fyller hon 43 år. Den inträffar om 252 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 7 år och 252 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 128 dagar.

Namnet Katarina är 'Grekiskt namn av ovisst ursprung (ofta förbundet med grekiskans katharo´s ’ren, kysk’)'.

Katarina har 3 bolagsengagemang ( KL Fast Holding AB , 3Dens Fastigheter AB och 3Dens Management AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Katarina i Sverige Katarina Ahlström i Nacka, Katarina Martinson i Stockholm och Katarina Ageborg i Göteborg.

Informationen om Katarina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Katarina Lirén