7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Abshir Osman Ahmed

Årsinkomst: Kolla Abshirs lön anonymt

Personnummer: 19840401- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 1 april 1984

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Abshir Osman Ahmed

Förnamn: Abshir Osman

Tilltalsnamn: Abshir

Efternamn: Ahmed

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-05-01

Gatuadress: Nybykroken 21 lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 163 70

Postort: Spånga

Distrikt: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Abshir

Abshir Ahmed är 42 år och bosatt på Nybykroken 21 lgh 1102 i Spånga. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 71 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Abshir

Informationen om Abshir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abshir Ahmed?

Vad tjänar Abshir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abshirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Abshirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Nybykroken 21 lgh 1102

Latitud: 59.390372   |   Longitud: 17.920798

Registrerat på adressen


Nybykroken 21 lgh 1102
163 70 Spånga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abshir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abshir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abshirs bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abshir har inga bolagsengagemang


Mer om Abshir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 101 dagar)

Födelsedag

01 april (en torsdag om 264 dagar)

Födelsedatum

1984-04-01 (en söndag för 15 441 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 264 dagar (en lördag)

Abshir Ahmed är 42 år och bosatt på Nybykroken 21 lgh 1102 i Spånga. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 71 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 163 70, är medelinkomsten 210 545 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,95 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Abshir ingår. Abshirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 177.

Abshir bor tillsammans med Falis Abdi Sudi. Hon har bott på Nybykroken 21 lgh 1102 i totalt 66 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 6 maj 2026. Han är inte gift.

Abshir fyller 43 år om 264 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 7 år och 264 dagar (en lördag).

Abshir har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abshir i Sverige Abshir Osman i Skogstorp, Abshir Osman i Spånga och Abshir Barre i Spånga.

Informationen om Abshir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abshir Ahmed