7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Kapil Sharma
Årsinkomst: Kolla Kapils lön anonymt
Personnummer: 19840408-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 8 april 1984
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Kapil Sharma
Förnamn: Kapil
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Sharma
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-04-01
Gatuadress: Granitvägen 34 A lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 135 46
Postort: Tyresö
Distrikt: Tyresö
Församling: Tyresö församling (013801)
Kommun: Tyresö (0138)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Kapil Sharma är 42 år gammal och bor på Granitvägen 34 A lgh 1102 i Tyresö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 8 år och 94 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2018. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Granitvägen 34 A lgh 1102
Registrerat på adressen
135 46 Tyresö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kapil kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kapil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kapils bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 80 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Kapil har inga bolagsengagemang
Mer om Kapil
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 87 dagar)
Födelsedag
08 april (en torsdag om 278 dagar)
Födelsedatum
1984-04-08 (en söndag för 15 427 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 278 dagar (en lördag)
Kapil Sharma är 42 år gammal och bor på Granitvägen 34 A lgh 1102 i Tyresö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 8 år och 94 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2018. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 135 46, som är Kapils bostadsområde, är medelinkomsten 334 405 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,24 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Tyresö där Kapils ingår. Kapils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.
Kapil delar bostaden med Priyanka Sharma, en 33 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 april 2018 och har bott där totalt 8 år och 94 dagar. Kapil är gift med Priyanka Sharma .
Kapil har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 278 dagar då han fyller 43 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 278 dagar (en lördag).
Kapil har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kapil i Sverige Kapil Bhatia i Bunkeflostrand, Kapil Sawant i Kista och Kapil Forsberg i Uppsala.
Informationen om Kapil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kapil Sharma
Var bor Kapil?
Hur gammal är Kapil?
Kapil Sharma är 42 år gammal och föddes den 8 april 1984. Han fyller 43 år den 8 april.
Har Kapil några bolagsengagemang?
Kapil har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kapil några fordon?
Är Kapil gift?
Kapil är gift med Priyanka Sharma.
Vilket telefonnummer har Kapil?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kapil.
Vilket stjärntecken har Kapil?
Kapil har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Kapil folkbokförd?
Kapil Sharma är folkbokförd i Tyresö kommun.
Vilket län tillhör Kapil?
Kapil Sharma tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Kapil?
Kapil Sharma tillhör Tyresö församling.