7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Roger Oresten
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19840503-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 3 maj 1984
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Roger Oresten
Förnamn: Roger
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Oresten
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-06-21
Gatuadress: Oxbärsvägen 7
Postnummer: 434 91
Postort: Kungsbacka
Distrikt: Vallda
Församling: Vallda församling (138404)
Kommun: Kungsbacka (1384)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Roger Oresten är en 42 årig man och bosatt på Oxbärsvägen 7 i Kungsbacka. Hans bostad är en villa på 156 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 juni 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 10 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Oxbärsvägen 7
Registrerat på adressen
434 91 Kungsbacka
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rogers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 156 kvm
Byggår: 1991
Bolagsengagemang | 0 st
Roger har inga bolagsengagemang
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 59 dagar)
Födelsedag
03 maj (en måndag om 306 dagar)
Födelsedatum
1984-05-03 (en torsdag för 15 399 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 306 dagar (en onsdag)
Roger Oresten är en 42 årig man och bosatt på Oxbärsvägen 7 i Kungsbacka. Hans bostad är en villa på 156 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 juni 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 10 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 434 91, är 517 117 kr per år och 1,52 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 97.
Förutom Roger bor också Sara Oresten på adressen. Där har hon bott i 5 år och 10 dagar sedan hon först registrerades där den 21 juni 2021. Roger är gift med Sara Oresten .
Rogers nästa födelsedag är om 306 dagar då han fyller 43 år. Hans namnsdag är om 336 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 7 år och 306 dagar (en onsdag).
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Oresten
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Oresten är 42 år gammal och föddes den 3 maj 1984. Han fyller 43 år den 3 maj.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är gift med Sara Oresten.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Oresten är folkbokförd i Kungsbacka kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Oresten tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Oresten tillhör Vallda församling.