7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

La-Ong Gustavsson

Årsinkomst: Kolla La-Ongs lön anonymt

Personnummer: 19840504- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 4 maj 1984

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: La-Ong Gustavsson

Förnamn: La-Ong

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Gustavsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-03-01

Gatuadress: Folkparksgatan 13

Postnummer: 567 32

Postort: Vaggeryd

Församling: Byarum-Bondstorps församling (066501)

Kommun: Vaggeryd (0665)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

La-Ong Gustavsson är en 42 årig kvinna och bosatt på Folkparksgatan 13 i Vaggeryd. Hennes bostad är en villa på 165 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 mars 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 110 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
La-Ong Gustavsson?

Vad tjänar La-Ong?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är La-Ongs
Kreditstatus?

Nyfiken på La-Ongs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Folkparksgatan 13

Latitud: 57.498132   |   Longitud: 14.134539

Registrerat på adressen


Folkparksgatan 13
567 32 Vaggeryd

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i La-Ong kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i La-Ong hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

La-Ongs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 165 kvm

Byggår: 2012

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

La-Ong har inga bolagsengagemang


Mer om La-Ong


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 46 dagar)

Födelsedag

04 maj (en tisdag om 319 dagar)

Födelsedatum

1984-05-04 (en fredag för 15 386 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 319 dagar (en torsdag)

La-Ong Gustavsson är en 42 årig kvinna och bosatt på Folkparksgatan 13 i Vaggeryd. Hennes bostad är en villa på 165 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 mars 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 110 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i La-Ongs bostadsområde, på postnummer 567 32, är 357 940 kr per år och 5,35 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Vaggeryd där La-Ongs ingår. La-Ongs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Förutom La-Ong bor också Anders Gustavsson på adressen. Där har han bott i 13 år och 110 dagar sedan han först registrerades där den 1 mars 2013. La-Ong är gift med Anders Gustavsson .

La-Ongs nästa födelsedag är om 319 dagar då hon fyller 43 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 196 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 7 år och 319 dagar (en torsdag).

La-Ong har inga bolagsengagemang.

Informationen om La-Ong kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om La-Ong Gustavsson