7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-12
Remon Matloub
Årsinkomst: Kolla Remons lön anonymt
Personnummer: 19840601-
Ålder: 42 år
Födelsedag: 1 juni 1984
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Remon Matloub
Förnamn: Remon
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Matloub
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-02-15
Gatuadress: Blockstensgatan 18 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 603 86
Postort: Norrköping
Distrikt: Vrinnevi
Församling: Norrköpings Borgs församling (058105)
Kommun: Norrköping (0581)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Remon Matloub är 42 år och bosatt på Blockstensgatan 18 lgh 1001 i Norrköping. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 86 kvm . Där har han bott i 5 år och 117 dagar sedan han flyttade in den 15 februari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Blockstensgatan 18 lgh 1001
Registrerat på adressen
603 86 Norrköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Remon kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Remon hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Remons bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 86 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1968
Bolagsengagemang | 0 st
Remon har inga bolagsengagemang
Mer om Remon
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
42 år (och 11 dagar)
Födelsedag
01 juni (en tisdag om 354 dagar)
Födelsedatum
1984-06-01 (en fredag för 15 351 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 7 år och 354 dagar (en torsdag)
Remon Matloub är 42 år och bosatt på Blockstensgatan 18 lgh 1001 i Norrköping. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 86 kvm . Där har han bott i 5 år och 117 dagar sedan han flyttade in den 15 februari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 603 86, är medelinkomsten 340 257 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,49 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Remon ingår. Remons lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 229.
Remon bor tillsammans med Valantina Abdulahad. Hon har bott på Blockstensgatan 18 lgh 1001 i totalt 5 år och 117 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 15 februari 2021. Han är inte gift.
Remon fyller 43 år om 354 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 203 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 7 år och 354 dagar (en torsdag).
Remon har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Remon i Sverige Remon Eskander i Södertälje, Remon Khalil i Angered och Remon Adam i Hisings Kärra.
Informationen om Remon kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.