7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Hoda Shehadeh Al Bakri

Årsinkomst: Kolla Hodas lön anonymt

Personnummer: 19840603- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 3 juni 1984

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Hoda Shehadeh Al Bakri

Förnamn: Hoda Shehadeh

Tilltalsnamn: Hoda

Efternamn: Al Bakri

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-02-10

Gatuadress: Lockarpsvägen 30

Postnummer: 238 41

Postort: Oxie

Distrikt: Oxie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hoda

Hoda Al Bakri är en 42 årig kvinna och bosatt på Lockarpsvägen 30 i Oxie. Hennes bostad är en villa på 230 kvm . Hon flyttade in på adressen den 10 februari 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 139 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Hoda

Informationen om Hoda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hoda Al Bakri?

Vad tjänar Hoda?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hodas
Kreditstatus?

Nyfiken på Hodas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lockarpsvägen 30

Latitud: 55.541923   |   Longitud: 13.039692

Registrerat på adressen


Lockarpsvägen 30
238 41 Oxie



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hoda kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hoda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hodas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 230 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hoda har inga bolagsengagemang


Mer om Hoda


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 26 dagar)

Födelsedag

03 juni (en torsdag om 339 dagar)

Födelsedatum

1984-06-03 (en söndag för 15 366 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 339 dagar (en lördag)

Hoda Al Bakri är en 42 årig kvinna och bosatt på Lockarpsvägen 30 i Oxie. Hennes bostad är en villa på 230 kvm . Hon flyttade in på adressen den 10 februari 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 139 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Hodas bostadsområde, på postnummer 238 41, är 368 448 kr per år och 5,47 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Hodas ingår. Hodas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 441.

Hoda bor tillsammans med 5 personer: Mariam Al Bakri , Shehadeh Al Bakri , Taras Rodych , Nazarii Borukh , Mariana Dzen . Hoda är gift med Shehadeh Al Bakri .

Hodas nästa födelsedag är om 339 dagar då hon fyller 43 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 7 år och 339 dagar (en lördag).

Hoda har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hoda i Sverige Hoda Shaker Ali i Vällingby, Hoda Shahin i Malmö och Hoda Elyasir i Malmö.

Informationen om Hoda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hoda Al Bakri