7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Marcus Won Kyu Andersson
Årsinkomst: Kolla Marcus Won Kyus lön anonymt
Personnummer: 19840708-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 8 juli 1984
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Marcus Won Kyu Andersson
Förnamn: Marcus Won Kyu
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-11-13
Gatuadress: Brahegatan 12 lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 114 37
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms Hedvig Eleonora
Församling: Hedvig Eleonora församling (018010)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Marcus Won Kyu Andersson är 41 år gammal och bor på Brahegatan 12 lgh 1302 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 35 kvm . Där har han bott i 13 år och 231 dagar sedan han flyttade in den 13 november 2012. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Brahegatan 12 lgh 1302
Registrerat på adressen
114 37 Stockholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Marcus Won Kyu kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Marcus Won Kyu hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marcus Won Kyus bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 35 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1938
Bolagsengagemang | 0 st
Marcus Won Kyu har inga bolagsengagemang
Mer om Marcus Won Kyu
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 359 dagar)
Födelsedag
08 juli (en onsdag om 6 dagar)
Födelsedatum
1984-07-08 (en söndag för 15 334 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 6 dagar (en lördag)
Marcus Won Kyu Andersson är 41 år gammal och bor på Brahegatan 12 lgh 1302 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 35 kvm . Där har han bott i 13 år och 231 dagar sedan han flyttade in den 13 november 2012. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 114 37, som är Marcus Won Kyus bostadsområde, är medelinkomsten 1 007 917 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,79 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Marcus Won Kyus ingår. Marcus Won Kyus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 229.
Marcus Won Kyu bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Marcus Won Kyu är inte gift.
Marcus Won Kyu har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 6 dagar då han fyller 42 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 6 dagar (en lördag).
Marcus Won Kyu har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marcus Won Kyu i Sverige Kyu Liljegren i Karlstad, Marcus Oscarsson i Spånga och Won Hansson i Lund.
Informationen om Marcus Won Kyu kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Marcus Won Kyu Andersson
Var bor Marcus Won Kyu?
Hur gammal är Marcus Won Kyu?
Marcus Won Kyu Andersson är 41 år gammal och föddes den 8 juli 1984. Han fyller 42 år den 8 juli.
Har Marcus Won Kyu några bolagsengagemang?
Marcus Won Kyu har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Marcus Won Kyu några fordon?
Är Marcus Won Kyu gift?
Marcus Won Kyu är inte gift.
Vilket telefonnummer har Marcus Won Kyu?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Marcus Won Kyu.
Vilket stjärntecken har Marcus Won Kyu?
Marcus Won Kyu har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Marcus Won Kyu folkbokförd?
Marcus Won Kyu Andersson är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Marcus Won Kyu?
Marcus Won Kyu Andersson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Marcus Won Kyu?
Marcus Won Kyu Andersson tillhör Hedvig Eleonora församling.