7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Lars Marcus Gustafsson

Årsinkomst: Kolla Marcus lön anonymt

Personnummer: 19840817- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 17 augusti 1984

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Lars Marcus Gustafsson

Förnamn: Lars Marcus

Tilltalsnamn: Marcus

Efternamn: Gustafsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-07-20

Gatuadress: Vässjevägen 4 A

Postnummer: 457 60

Postort: Hällevadsholm

Församling: Munkedals församling (143001)

Kommun: Munkedal (1430)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Marcus

Marcus Gustafsson är 41 år gammal och bor på Vässjevägen 4 A i Hällevadsholm. Hans bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 20 år och 333 dagar sedan han flyttade in den 20 juli 2005. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Marcus

Informationen om Marcus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Marcus Gustafsson?

Vad tjänar Marcus?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marcus
Kreditstatus?

Nyfiken på Marcus Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vässjevägen 4 A

Latitud: 58.578208   |   Longitud: 11.540526

Registrerat på adressen


Vässjevägen 4 A
457 60 Hällevadsholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-04-24 (16 år) Ägare Alexandra Gustafsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-04-24 (16 år) Alexandra Gustafsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Marcus kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Marcus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marcus bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Marcus har inga bolagsengagemang


Mer om Marcus


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 305 dagar)

Födelsedag

17 augusti (en måndag om 60 dagar)

Födelsedatum

1984-08-17 (en fredag för 15 280 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 60 dagar (en torsdag)

Marcus Gustafsson är 41 år gammal och bor på Vässjevägen 4 A i Hällevadsholm. Hans bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 20 år och 333 dagar sedan han flyttade in den 20 juli 2005. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 457 60, som är Marcus bostadsområde, är medelinkomsten 302 953 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,81 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Munkedal där Marcus ingår. Marcus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.

Marcus delar bostaden med Alexandra Gustafsson, en 41 årig kvinna. Hon flyttade in den 20 juli 2005 och har bott där totalt 20 år och 333 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Marcus inte är ägare till. Marcus är gift med Alexandra Gustafsson .

Marcus har namnsdag om 53 dagar och nästa födelsedag inträffar om 60 dagar då han fyller 42 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 60 dagar (en torsdag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Marcus har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marcus i Sverige Marcus Oscarsson i Spånga, Marcus Andersson i Odensbacken och Marcus Vesterberg i Tvärålund.

Informationen om Marcus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Marcus Gustafsson