7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-27
Sergej Maksjuta
Årsinkomst: Kolla Sergejs lön anonymt
Personnummer: 19840823-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 23 augusti 1984
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Sergej Maksjuta
Förnamn: Sergej
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Maksjuta
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2025-12-13
Gatuadress: Södra Hunnetorpsvägen 66 A lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 256 62
Postort: Helsingborg
Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf
Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sergej Maksjuta är en 41 årig man och bosatt på Södra Hunnetorpsvägen 66 A lgh 1101 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 december 2025 och har sammanlagt bott där i 226 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra Hunnetorpsvägen 66 A lgh 1101
Registrerat på adressen
256 62 Helsingborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sergej kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sergej hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sergejs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 79 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Sergej
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 338 dagar)
Födelsedag
23 augusti (en söndag om 27 dagar)
Födelsedatum
1984-08-23 (en torsdag för 15 313 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 27 dagar (en onsdag)
Sergej Maksjuta är en 41 årig man och bosatt på Södra Hunnetorpsvägen 66 A lgh 1101 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 december 2025 och har sammanlagt bott där i 226 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sergejs bostadsområde, på postnummer 256 62, är 282 815 kr per år och 8,18 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Sergejs ingår. Sergejs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 303.
Sergej bor tillsammans med 2 personer: Tabin Jawad , Safin Mahdi Khoshnaw . Sergej är inte gift.
Sergejs nästa födelsedag är om 27 dagar då han fyller 42 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 27 dagar (en onsdag).
Sergej har 1 bolagsengagemang (
Ideya
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sergej i Sverige Sergej Barybin i Vällingby, Sergej Kledzik i Stockholm och Sergej Basov i Vikbolandet.
Informationen om Sergej kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sergej Maksjuta
Var bor Sergej?
Hur gammal är Sergej?
Sergej Maksjuta är 41 år gammal och föddes den 23 augusti 1984. Han fyller 42 år den 23 augusti.
Har Sergej några bolagsengagemang?
Sergej har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Ideya . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sergej några fordon?
Är Sergej gift?
Sergej är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sergej?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sergej.
Vilket stjärntecken har Sergej?
Sergej har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Sergej folkbokförd?
Sergej Maksjuta är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Sergej?
Sergej Maksjuta tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Sergej?
Sergej Maksjuta tillhör Helsingborgs Gustav Adolfs församling.