7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-26
Suzana Lazarova
Årsinkomst: Kolla Suzanas lön anonymt
Personnummer: 19840910-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 10 september 1984
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Suzana Lazarova
Förnamn: Suzana
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Lazarova
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-12-01
Gatuadress: Oxtorget 2 B lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 343 32
Postort: Älmhult
Distrikt: Älmhult
Församling: Älmhults församling (076501)
Kommun: Älmhult (0765)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Suzana Lazarova är en kvinna på 41 år som bor på Oxtorget 2 B lgh 1102 i Älmhult. bostad är en lägenhet med 1 rum på 38 kvm . Där har hon bott i 3 år och 237 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Oxtorget 2 B lgh 1102
Registrerat på adressen
343 32 Älmhult
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Suzana kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Suzana hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Suzanas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 38 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Suzana har inga bolagsengagemang
Mer om Suzana
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 319 dagar)
Födelsedag
10 september (en torsdag om 46 dagar)
Födelsedatum
1984-09-10 (en måndag för 15 294 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 46 dagar (en söndag)
Suzana Lazarova är en kvinna på 41 år som bor på Oxtorget 2 B lgh 1102 i Älmhult. bostad är en lägenhet med 1 rum på 38 kvm . Där har hon bott i 3 år och 237 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Suzanas postnummer, 343 32, är medelinkomsten 369 248 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,91 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Suzana och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Älmhult där Suzana ingår. Suzanas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Suzana bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
På Suzanas nästa födelsedag fyller hon 42 år. Den inträffar om 46 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 8 år och 46 dagar (en söndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 159 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Suzana har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Suzana i Sverige Suzana Skopljak i Göteborg, Suzana Djorusevska Djurkovska i Hisings Backa och Suzana Naumoska i Södertälje.
Informationen om Suzana kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Suzana Lazarova
Var bor Suzana?
Hur gammal är Suzana?
Suzana Lazarova är 41 år gammal och föddes den 10 september 1984. Hon fyller 42 år den 10 september.
Har Suzana några bolagsengagemang?
Suzana har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Suzana några fordon?
Är Suzana gift?
Suzana är inte gift.
Vilket telefonnummer har Suzana?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Suzana.
Vilket stjärntecken har Suzana?
Suzana har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Suzana folkbokförd?
Suzana Lazarova är folkbokförd i Älmhult kommun.
Vilket län tillhör Suzana?
Suzana Lazarova tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Suzana?
Suzana Lazarova tillhör Älmhults församling.