7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Lena Angelica Melander Larsson

Årsinkomst: Kolla Angelicas lön anonymt

Personnummer: 19841003- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 3 oktober 1984

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Lena Angelica Melander Larsson

Förnamn: Lena Angelica

Tilltalsnamn: Angelica

Efternamn: Melander Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-20

Gatuadress: Rönnstigen 4

Postnummer: 892 50

Postort: Domsjö

Distrikt: Själevad

Församling: Domsjö församling (228414)

Kommun: Örnsköldsvik (2284)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Angelica

Angelica Melander Larsson är en 41 årig kvinna och bosatt på Rönnstigen 4 i Domsjö. Hennes bostad är en villa på 198 kvm . Hon flyttade in på adressen den 20 december 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 210 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Angelica

Informationen om Angelica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Angelica Melander Larsson?

Vad tjänar Angelica?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Angelicas
Kreditstatus?

Nyfiken på Angelicas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rönnstigen 4

Latitud: 63.275532   |   Longitud: 18.697720

Registrerat på adressen


Rönnstigen 4
892 50 Domsjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Angelica kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Angelica hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Angelicas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 198 kvm

Byggår: 1960

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Angelica har inga bolagsengagemang


Mer om Angelica


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 288 dagar)

Födelsedag

03 oktober (en lördag om 77 dagar)

Födelsedatum

1984-10-03 (en onsdag för 15 263 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 77 dagar (en tisdag)

Angelica Melander Larsson är en 41 årig kvinna och bosatt på Rönnstigen 4 i Domsjö. Hennes bostad är en villa på 198 kvm . Hon flyttade in på adressen den 20 december 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 210 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Angelicas bostadsområde, på postnummer 892 50, är 452 004 kr per år och 2,31 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Angelicas ingår. Angelicas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 79.

Förutom Angelica bor också Jens Arne Larsson på adressen. Där har han bott i 1 år och 210 dagar sedan han först registrerades där den 20 december 2024. Angelica är gift med Jens Arne Larsson .

Angelicas nästa födelsedag är om 77 dagar då hon fyller 42 år. Hennes namnsdag är om 31 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 8 år och 77 dagar (en tisdag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Angelica har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Angelica i Sverige Angelica Karlsson i Solna, Angelica Holm Johansson i Falköping och Angelica Rappu i Västerås.

Informationen om Angelica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Angelica Melander Larsson