7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Max Carl-Henric Svensson

Årsinkomst: Kolla Carl-Henrics lön anonymt

Personnummer: 19841119- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 19 november 1984

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 februari

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Max Carl-Henric Svensson

Förnamn: Max Carl-Henric

Tilltalsnamn: Carl-Henric

Efternamn: Svensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-10-14

Gatuadress: Prästslättsvägen 16 lgh 1601

Våning & dörr: 6 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 374 40

Postort: Karlshamn

Församling: Karlshamns församling (108201)

Kommun: Karlshamn (1082)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl-Henric

Carl-Henric Svensson är en man på 41 år som bor på Prästslättsvägen 16 lgh 1601 i Karlshamn. Carl-Henrics bostad är en lägenhet med 2 rum på 67 kvm . Där har han bott i 12 år och 260 dagar sedan han flyttade in den 14 oktober 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl-Henric

Informationen om Carl-Henric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl-Henric Svensson?

Vad tjänar Carl-Henric?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl-Henrics
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl-Henrics Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Prästslättsvägen 16 lgh 1601

Latitud: 56.180407   |   Longitud: 14.864348

Registrerat på adressen


Prästslättsvägen 16 lgh 1601
374 40 Karlshamn

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl-Henric kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Henric hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl-Henrics bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 67 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl-Henric har inga bolagsengagemang


Mer om Carl-Henric


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 224 dagar)

Födelsedag

19 november (en torsdag om 141 dagar)

Födelsedatum

1984-11-19 (en måndag för 15 199 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 141 dagar (en söndag)

Carl-Henric Svensson är en man på 41 år som bor på Prästslättsvägen 16 lgh 1601 i Karlshamn. Carl-Henrics bostad är en lägenhet med 2 rum på 67 kvm . Där har han bott i 12 år och 260 dagar sedan han flyttade in den 14 oktober 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Carl-Henrics postnummer, 374 40, är medelinkomsten 382 515 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,64 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carl-Henric och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlshamn där Carl-Henric ingår. Carl-Henrics lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Carl-Henric bor tillsammans med Shahidah Binte Abdul Shukoor. Hon är en 38 årig kvinna som flyttade in den 20 december 2023 och har bott där totalt 2 år och 193 dagar. Han är inte gift.

På Carl-Henrics nästa födelsedag fyller han 42 år. Den inträffar om 141 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 141 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 215 dagar.

Namnet Max är 'Kortform av Maximilian'.

Carl-Henric har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Henric i Sverige Carl-Henric Svanberg i Stockholm, Carl-Henric Fjäll i Norrköping och Carl-Henric Nilsson i Ärla.

Informationen om Carl-Henric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl-Henric Svensson