7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Marcus Littmarck
Årsinkomst: Kolla Marcus lön anonymt
Personnummer: 19841128-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 28 november 1984
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Marcus Littmarck
Förnamn: Marcus
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Littmarck
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-09-15
Gatuadress: Björksäter 8
Postnummer: 179 97
Postort: Färentuna
Distrikt: Färingsö
Församling: Färingsö församling (012509)
Kommun: Ekerö (0125)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Marcus Littmarck är 41 år gammal och bor på Björksäter 8 i Färentuna. Där har han bott i 285 dagar sedan han flyttade in den 15 september 2025. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Björksäter 8
Registrerat på adressen
179 97 Färentuna
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2015-04-14 (11 år) Ägare Frida Backlund Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2015-04-14 (11 år) | Frida Backlund | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Marcus kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Marcus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Marcus har inga bolagsengagemang
Mer om Marcus
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 211 dagar)
Födelsedag
28 november (en lördag om 154 dagar)
Födelsedatum
1984-11-28 (en onsdag för 15 186 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 154 dagar (en tisdag)
Marcus Littmarck är 41 år gammal och bor på Björksäter 8 i Färentuna. Där har han bott i 285 dagar sedan han flyttade in den 15 september 2025. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 179 97, som är Marcus bostadsområde, är medelinkomsten 453 448 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,24 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Marcus ingår. Marcus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 67.
Marcus delar bostaden med Frida Backlund, en 31 årig kvinna. Hon flyttade in den 15 september 2025 och har bott där totalt 285 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Marcus inte är ägare till. Marcus är inte gift.
Marcus har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 154 dagar då han fyller 42 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 154 dagar (en tisdag).
Marcus har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marcus i Sverige Marcus Oscarsson i Spånga, Marcus Andersson i Odensbacken och Marcus Vesterberg i Tvärålund.
Informationen om Marcus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Marcus Littmarck
Var bor Marcus?
Hur gammal är Marcus?
Marcus Littmarck är 41 år gammal och föddes den 28 november 1984. Han fyller 42 år den 28 november.
Har Marcus några bolagsengagemang?
Marcus har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Marcus några fordon?
Är Marcus gift?
Marcus är inte gift.
Vilket telefonnummer har Marcus?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Marcus.
Vilket stjärntecken har Marcus?
Marcus har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Marcus folkbokförd?
Marcus Littmarck är folkbokförd i Ekerö kommun.
Vilket län tillhör Marcus?
Marcus Littmarck tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Marcus?
Marcus Littmarck tillhör Färingsö församling.