7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Mohammad Al Sahli

Årsinkomst: Kolla Mohammads lön anonymt

Personnummer: 19841214- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 14 december 1984

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Mohammad Al Sahli

Förnamn: Mohammad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Sahli

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-08-01

Gatuadress: Carl Öhrns gata 2 D lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 254 43

Postort: Helsingborg

Församling: Helsingborgs Maria församling (128301)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohammad Al Sahli är en 41 årig man och bosatt på Carl Öhrns gata 2 D lgh 1202 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 augusti 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 327 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammad Al Sahli?

Vad tjänar Mohammad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammads
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Carl Öhrns gata 2 D lgh 1202

Latitud: 56.062718   |   Longitud: 12.698052

Registrerat på adressen


Carl Öhrns gata 2 D lgh 1202
254 43 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 66 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1955

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammad har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 192 dagar)

Födelsedag

14 december (en måndag om 173 dagar)

Födelsedatum

1984-12-14 (en fredag för 15 167 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 173 dagar (en torsdag)

Mohammad Al Sahli är en 41 årig man och bosatt på Carl Öhrns gata 2 D lgh 1202 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 augusti 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 327 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mohammads bostadsområde, på postnummer 254 43, är 402 123 kr per år och 8,07 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Mohammads ingår. Mohammads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 192.

Förutom Mohammad bor också Danja Halabi på adressen. Där har hon bott i 12 år och 327 dagar sedan hon först registrerades där den 1 augusti 2013. Mohammad är gift med Danja Halabi .

Mohammads nästa födelsedag är om 173 dagar då han fyller 42 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 173 dagar (en torsdag).

Mohammad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammad i Sverige Mohammad El-Agha Kassbah i Svedala, Mohammad Atar i Kista och Mohammad Rajabi i Borås.

Informationen om Mohammad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammad Al Sahli