7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Ahmad Nazir Amiri

Årsinkomst: Kolla Ahmad Nazirs lön anonymt

Personnummer: 19850101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 1 januari 1985

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Ahmad Nazir Amiri

Förnamn: Ahmad Nazir

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Amiri

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-05-15

Gatuadress: Per Jägares väg 13

Postnummer: 298 32

Postort: Tollarp

Distrikt: Västra Vram

Församling: Tollarps församling (129032)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ahmad Nazir Amiri är 41 år och bosatt på Per Jägares väg 13 i Tollarp. Han bor i en villa på 91 kvm . Där har han bott i 3 år och 43 dagar sedan han flyttade in den 15 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ahmad Nazir Amiri?

Vad tjänar Ahmad Nazir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ahmad Nazirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Ahmad Nazirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Per Jägares väg 13

Latitud: 55.930895   |   Longitud: 13.987131

Registrerat på adressen


Per Jägares väg 13
298 32 Tollarp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ahmad Nazir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ahmad Nazir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ahmad Nazirs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 91 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ahmad Nazir har inga bolagsengagemang


Mer om Ahmad Nazir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 177 dagar)

Födelsedag

01 januari (en fredag om 188 dagar)

Födelsedatum

1985-01-01 (en tisdag för 15 152 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 188 dagar (en måndag)

Ahmad Nazir Amiri är 41 år och bosatt på Per Jägares väg 13 i Tollarp. Han bor i en villa på 91 kvm . Där har han bott i 3 år och 43 dagar sedan han flyttade in den 15 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 298 32, är medelinkomsten 347 676 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,04 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Ahmad Nazir ingår. Ahmad Nazirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 181.

Ahmad Nazir bor tillsammans med Hadia Naibkheil. Hon har bott på Per Jägares väg 13 i totalt 3 år och 43 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 15 maj 2023. Han är gift med Hadia Naibkheil .

Ahmad Nazir fyller 42 år om 188 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 8 år och 188 dagar (en måndag).

Ahmad Nazir har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmad Nazir i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Nazir Jamshidi i Borlänge och Nazir Baroshki i Umeå.

Informationen om Ahmad Nazir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ahmad Nazir Amiri