7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Fahad Tarash Marzook Aljaashami

Årsinkomst: Kolla Fahads lön anonymt

Personnummer: 19850101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 1 januari 1985

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Fahad Tarash Marzook Aljaashami

Förnamn: Fahad Tarash Marzook

Tilltalsnamn: Fahad

Efternamn: Aljaashami

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-15

Gatuadress: Björnövägen 2 lgh 1205

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 5 från vänster

Postnummer: 151 65

Postort: Södertälje

Distrikt: Tveta

Församling: Södertälje församling (018101)

Kommun: Södertälje (0181)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fahad

Fahad Aljaashami är 41 år och bosatt på Björnövägen 2 lgh 1205 i Södertälje. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 49 kvm . Där har han bott i 1 år och 53 dagar sedan han flyttade in den 15 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fahad

Informationen om Fahad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fahad Aljaashami?

Vad tjänar Fahad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fahads
Kreditstatus?

Nyfiken på Fahads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björnövägen 2 lgh 1205

Latitud: 59.177482   |   Longitud: 17.608689

Registrerat på adressen


Björnövägen 2 lgh 1205
151 65 Södertälje

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fahad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fahad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fahads bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 49 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fahad har inga bolagsengagemang


Mer om Fahad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 187 dagar)

Födelsedag

01 januari (en fredag om 178 dagar)

Födelsedatum

1985-01-01 (en tisdag för 15 162 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 178 dagar (en måndag)

Fahad Aljaashami är 41 år och bosatt på Björnövägen 2 lgh 1205 i Södertälje. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 49 kvm . Där har han bott i 1 år och 53 dagar sedan han flyttade in den 15 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 151 65, är medelinkomsten 202 685 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,78 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Fahad ingår. Fahads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 108.

Fahad bor tillsammans med 4 personer: Salah Naji Dawood Dawood , Saad Battal Dahham Dahham , Salman Al-Enaizi , Abdul Amir Yasin Khudayer Al Zubiedy . Han är inte gift.

Fahad fyller 42 år om 178 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 8 år och 178 dagar (en måndag).

Fahad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fahad i Sverige Fahad Issa i Angered, Fahad Lateef i Örebro och Fahad Ahmed i Helsingborg.

Informationen om Fahad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fahad Aljaashami